رشد و توسعه فردیقانون جذب

بازی فراوانی استرهیکس برای جذب ثروت و افرادی که نتیجه گرفتن

سلام همراهان عزیز سایت انیشتن ، در این مقاله از سایت قراره یکی دیگه از موارد قانون جذب رو با هم بررسی کنیم ، این بار یک بازی رو با هم انجام می دهیم .

بازی فراوانی چیست؟

بازی فراوانی و ثروت یک روش و تمرین قانون جذب برای جذب سریع و غیرمنتظره پول و ثروت به زندگی است که توسط خانوم استر هیکس نویسنده کتاب پرفروش بخواهید تا به شما داده شود،ساخته شده است.

بازی فراوانی بهترین تمرین برای کسب ثروت و رسیدن به تفکر و نگرش ثروتمندان است.

میان متنی
متن

بازی فراوانی ثروت یک بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز است که توجه شما را از کمبود پول به سمت فراوانی پول و ثروت میبرد.و ذهن شما را بر روی ثروت و فراوانی در جهان متمرکز میکند.

بازی فراوانی ارتعاشات شما را از نظر مالی بالا میبرد و باعث میشود که ذهن شما ثروتمند بشود.

این بازی به شما حس خوب میدهد و نگرش شما در مورد ثروت مثبت میشود.

بازی فراوانی ضمیرناخوداگاه شما را تحت تاثیر قرار میدهد.

این تمرین برای این است که ذهن شما به داشتن ثروت عادت کند.

در کمتر از 40 روز نتایج وافعی وارد زندگیتون میشه.

آیا بازی فراوانی ساده و راحت است یا سخت؟

این تمرین راحت و ساده است و در عین حال میتواند دشوار شود،راحت از این نظر که وقت کمی از شما میگیرد ولی بعد از چند روز بازی برخی افراد ان را رها یا فراموش میکنند.از اونجایی که ذهن فرق خیال و واقعیت رو نمیفهمه وقتی شما روزانه مبلغی رو بصورت خیالی خرج کنید این عمل مخالف با ذهن و ضمیر ناخوداگاه شماست و ذهن با انجام دادن ان مخالفت میکنه بطوری که حتی خود شما متوجه ان نمیشود و بازی را فراموش یا رها میکنید.مثلا بعضی افراد در روزهای بیستم به بعد نمیدانند با پول های خود چه کنند یا اینکه دیگر احساس خوب و شادی ندارند علت اصلی این اتفاقات باورهای غلط ذهن ناخوداگاه و مقاومت های ذهن است و تنها راه از بین بردن این مقاومت ها و جایگزین کردن باورهای صحیح و مثبت بجای باورهای منفی،ادامه دادن به این بازی است.

تمرین بازی فراوانی به چه شکلی باید انجام شود؟

برای خودتون یک حساب بانکی فرضی در نظر بگیرید،که روز اول در ان یک میلیون تومان است و شما باید تا اخر شب آن را خرج کنید.روز دوم 2 میلیون تومان،روز سوم 3 میلیون تومان،روز چهارم 4 میلیون و همینطور هر روز یک میلیون بهش اضافه میشه!یعنی مثلا روز بیستم در حساب شما 20 میلیون است که تمام آن را باید تا اخر شب خرج کنید.

دفترچه یادداشتی تهیه کنید و خریدهای خود را در انجا ثبت کنید.

چند نکته در این بازی وجود دارد که مهم است و حتما باید رعایت شود:

نکته اول:شما پول را باید بصورت کاملا واقعی خرج کنید،یعنی همان چیزهایی را بخرید که لازم دارید و بهترین چیزهایی که به شما احساس خوب میدهند.

نکته دوم:پول را باید همان روز تا آخرشب خرج کنید،یعنی هیچوقت نمیشه که مقداریش بمونه و بذارید اونو برای فرداش خرج کنید.

نکته سوم:چیزهای تکراری نمیشه خرید،چون بازی باید بصورت واقعی باشد.مثلا امروز یک گوشی بخری فردا هم بری دوباره همون گوشی رو بخری!

نکته چهارم: در این بازی نمیشه بصورت قسطی خرید کرد مثلا یک ماشین اقساطی بخری و هر روز پولی که به حساب فرضیت میاد رو بابت قسط خرید ماشین خرج کنی.این موضوع رو در نظر بگیرید که یک ذهن ثروتمند هیچ وقت چیزی را قسطی نمیخرد.

چه زمانی میتوانیم از تمرین بازی فراوانی استفاده کنیم؟

زمانی که دنبال یک روش برای تربیت ذهن ثروتمند هستید و میخواهید نگرش و احساس شما تغییر کند و پول بیشتری وارد زندگیتان شود.

 

این بازی قدرت تصویرسازی و تخیل شما را افزایش میدهد.

 

چطور احساس واقعی در تمرین بازی فراوانی داشته باشیم؟

اگر میخواهید در این بازی احساس واقعی داشته باشید باید زمان برایش بگذارید و برای هر خریدتان در بازار واقعی یا اینترنت جستجو کنید و همان چیزی را بخرید که در دنیای واقعی اگر آن را میدید واقعا خریداری میکردید.تا میتوانید خریدهایتان را با احساس واقعی و شادی و هیجان انجام دهید،خریدهای هدفمند و واقعی انجام دهید.

 

اگر بازی فراوانی را به درستی و احساس واقعی انجام بدید،مطمعن باشید که پول و ثروت به سمتتون میاد.این بازی یکی از قوی ترین تمرین های مالی است که ارتعاش مالیتون رو میبره بالا.

هدف از بازی فراوانی چیست؟

هدف از این بازی فقط ایجاد احساس ثروتمند بودن در شما نیست،این بازی دیدگاهتون رو از وضع مالیتون و احساس و عواطفتون درباره مسائل مالی بهبود میبخشد و با استفاده از قانون جذب چیزهای مورد علاقه و خواسته های شما رو به سمتتون جذب میکند.

آیا برای نتیجه گرفتن باید 365 روز بازی را انجام داد؟

برای گرفتن نتیجه ضرورتی نیست که 365 روز بازی را ادامه داد،در واقع نتیجه گرفتن از این تمرین بستگی به قدرت باور و ایمان شما به قانون جذب دارد.هرچه شما بیشتر باور کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت.در صورتی که کسی قانون جذب را قبول نداشته باشد،هیچ نتیجه ای از این بازی نخواهد گرفت.

چرا از انجام این بازی خسته میشویم؟

خسته شدن از این بازی نشان دهنده مقاومت ذهن است،باید با صبر و تلاش و زمان گذاشتن به مقابله با ذهنتان بپردازید.این تمرین توانایی تغییر الگوی مقاومت را به صورت روز به روز و گام به گام در فرد دارد.

چه زمانی این بازی برای ما مفید است؟؟؟

هنگامی این بازی مفید است که درجه احساسیمون مابین نشاط، آگاهی، پذیرش، آزادی، عشق، سپاس گزاری، شور و هیجان، اشتیاق، شادی، توقعات مثبت، باور، خوش بینی، امیدوار بودن، رضایت، ملال، بدبینی، سرخوردگی، بی قراری، بی صبری، آشفته بودن، مأیوس بودن، تردید، نگرانی، ملامت کردن و ناامیدی در نوسان باشد.

بهترین زمان برای انجام تمرین بازی فراوانی چه موقع است؟

بهترین زمان برای انجام بازی فراوانی صبح بعد از بیدار شدن از خواب است چرا؟ چون با این کار روز خود را با احساس شادی و نشاط شروع می کنیم و در تمام طول روز می توانیم این احساس را همراه خود داشته باشیم.توجه داشته باشید که این بازی را از روی اجبار انجام ندهید،مهم احساس خوب داشتن است.

آیا حتما باید تمرین بازی فراوانی را با یک میلیون تومان شروع کرد؟

شما می توانید بازی را با هر مبلغی که میخواهید شروع کنید و هر روز به ان اضافه شود،انتخاب میزان مبلغ شروع بازی ،به میزان باور پذیری ذهن شما بستگی دارد.

ایا در بازی فراوانی میتوان سرمایه گذاری انجام داد؟

سرمایه گذاری و پس انداز خلاف قوانین بازی است،مثلا شما میتوانید برای استفاده شخصی خودتون یا هدیه دادن طلا و سکه بخرید اما برای سرمایه گذاری نمیشود.هدف این بازی مدیریت پول است نه سرمایه گذاری!

مثالی از تمرین بازی فراوانی در روز پنجم:

مبلغی که باید خرج شود=5.000.000 تومان

خریدها:

ساعت 2.800.000 تومان+کفش 350.000 تومان+شال150.000تومان+پالتو1.200.000تومان+عینک500.000

جمع کل:5.000.000

 

تصور کنید که اگه این تمرین رو یک سال انجام بدید، چه مبلغی به حساب شما واریز خواهد شد؟

۶۶۷۹۵ = ۳۶۵ + … + ۳ + ۲ + ۱

اره ! درست متوجه شدید

یک سپرده کلان در دفتر شما ثبت خواهد شد،

 ۶۶ میلیارد و ۷۹۵ میلیون تومان

مطالب بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. من یه گوشی آیفون رو تو سه روز خریداری کردم مابینش هم خرید کوچک داشتم و از قبل هم راجبش خوندم که همچنین چیزی میشه بنظرتون درسته یا اشتباه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا