زندگی نامه افراد موفق

زندگی نامه سحر قریشی و حواشی روابط عاشقانه اش

زندگی نامه سحر قریشی یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی، فردی که به سرعت پله های ترقی را طی کرد و به یک چهره محبوب و پر کار در عرصه بازیگری تبدیل شد را در این مقاله از سایت انیشتن برای شما کاربران گرامی آماده کرده ایم.

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی در 6 دی ماه 1366 در تهران متولد شد . او بازیگر سینما و تلویزیون است. از 20 سالگی زمانی که هنوز متاهل بود پا به عرصه بازیگری گذاشت. رنگ های مورد علاقه سحر قریشی مشکی ، آبی و قرمز است او طرفدار دو آتیشه استقلال است.

خانواده سحر قریشی

عکس سحر قریشی و مادرش

میان متنی
متن

پدر سحر قریشی در آمریکا زندگی می کند و او با مادرش ندا افشار و برادرش سپهر  زندگی میکند. سحر قریشی فقط یک برادر دارد که بسیجی ژورنالیست می باشد.

سحر می گوید : امروز من به نوعی پسر خانواده هستم ،  برادرم سپهر گاهی اوقات به شوخی من را داداش سیا صدا می زند ، به نوعی مثل برادرش شده ام.

دلیل اصلی‌ اش شاید این است که صبح می‌ روم سرکار و شب بر می گردم یا اینكه خیلی سرم توی حساب و كتاب است.

برادر در مسیری متفاوت

سحر می گوید که برادرم به عرصه سینما و بازیگری علاقه ای ندارد ولی من خیلی دوست دارم که سپهر هم وارد بازیگری شود و چندین بار در ایم مورد باهاش صحبت کردم اما خودش به این کار علاقه ای ندارد.

سپهر قریشی عکاس و خبرنگار است و مدتی هم در سوریه حضور داشت ، او در انتخابات ریاست جمهوری از طرفداران دو آتیشه ابراهیم رئیسی بود.

آیا سحر قریشی افغانی است؟

در بعضی سایت ها و شبکه های اجتماعی گفته شده است که اصالت سحر قریشی ایرانی نیست و او افغانستانی است ، این خبر دروغ و کذب است و سحر افغانی نیست.

تحصیلات سحر قریشی

سحر قریشی تا دبیرستان بیشتر درس نخوانده و می گوید که دیپلم تجربی دارد. اما شوهر سابق او ،آقای مهران اخوان ذاکر در رابطه با تحصیلات سحر افشاگری کرد و گفت :همسرم در مصاحبه هایش می گوید دیپلم دارد، به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است .

بچه درس خوانی نبودم

سحر می گوید که کتاب می خوانم ولی به رمان علاقه ای ندارم از همون اول هم به رمان خواندن هیچ علاقه ای نداشتم ، البته قبل از اینکه بازیگر بشم هم اصلا کتاب نمی خواندم چون بچه درس خوانی نبودم.

کتاب های مورد علاقه سحر قریشی

قریشی می گوید به کتاب هیچ علاقه ای ندارم، بعد از بازیگر شدن برای پیشرفت خودم به سمت مطالعه رفتم تا به اطلاعاتم اضافه کنم و از یکنواختی بازی بتوانم خارج شوم.

عاشق کتاب های روانشناسی هستم ، سه سال دوره خودشناسی و اسطوره شناسی گذرانده ام.

وقتشه که بخونی : زندگی نامه محمدرضا گلزار

شروع فعالیت از 20 سالگی

سحر قریشی برای اولین بار در 20 سالگی در سال 1388 با معرفی یکی از آشنایان همسر سابقش در تست بازیگری حضور یافت و بعد از قبول شدن با فیلم “لج و لجبازی” جلوی دوربین رفت.

در این فیلم به ایفای نقش سایه کنار امیر جعفری و سارا خوئینی ها پرداخت.

سر فیلم برداری فیلم لج و لجبازی توسط هم بازی اش سیاوش خیرابی به حسین سهیلی زاده کارگردان سریال ” دلنوازان ” برای ایفای نقش یلدا معرفی شد.

با پخش این سریال از تلویزیون از 4 مهر ماه 88 در کنار چهره های نوظهور دیگه ای مثل سمانه پاکدل و شاهرخ استخری به اوج شهرت رسید.

علاقه سحر به بازیگری در کودکی

سحر قریشی می گوید که علاقه اش به بازیگری به زمان قبل از ورود به مدرسه بر میگردد، زمانی که کارتون نگاه می کرد و شخصیت های کارتونی را تقلید می کرد. آن زمان ها همه می گفتند که سحر یک روزی بازیگر می شود.

ممنوع التصویر شدن سحر قریشی

ممنوع التصویر شدن سحر به نفع او تمام شد. ممنوع التصویر شدن او شرایط را به گونه ای رقم زد که او در فیلم های سینمایی بیشتر فعالیت کند و به یکی از سوپر استارهای سینمای ایران در دهه 90 تبدیل شود.

ماجرای طلاق سحر قریشی از همسر اولشهمسر اول سحر قریشی

 

سحر قریشی در سال 1383 در 17 سالگی با فردی به نام مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد ولی این زندگی با شروع سریال دلنوازان در سال 88 به طلاق کشیده شد.

همسر سابق قریشی، مهران اخوان ذاکر گفته است که بعد از پخش سریال دلنوازان سحر که به شدت مشهور شده بود رفتارش تغییر کرد، شش ماه بعد از پخش سریال من ازش خبری نداشتم تا اینکه از به دادگاه حمایت از خانواده مراجعه کردم و از او شکایت کردم ولی چون خودم مشوقش بودم و به او اجازه کار دادم تقاضای من برای ممنوع الکار شدن همسرم را رد کردند اما من از نظر شرعی و قلبی راضی نیستم زنم بازیگری کند.

بیشتر تهیه کننده ها وقتی که موضوع را متوجه شدند با من همکاری کردند و از همسرم در فیلم ها و سریال ها استفاده نکردند بجز تهیه کننده سریال دلنوازان که برخورد بدی هم با من داشت.

تصمیم گرفته ام که از همسرم جدا شوم و او را طلاق خواهم داد.

ازدواج با امید علومی

مدتی بود که در فضای مجازی خبر ازدواج سحر قریشی با امید علومی انتشار داده می شد ولی این دو هنرمند آن خبر را تکذیب می کردند تا اینکه سحر قریشی در برنامه دید در شب  درباره این موضوع صحبت کرد.

سحر قریشی در پاسخ به سوال رضا رشیدپور درباره نسبتش با امید علومی گفت:

من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان در مرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

آشنایی سحر و امید علومی از فیلم “دریا کنار” در سال 1393 آغاز شد . امید علومی علاوه برا خوانندگی و ساخت موسیقی ، فیلمی در کنار سحر قریشی بازی کرد.

در نهایت چند ماه بعد این دو هنرمند کنار هم دیده نشدند و سحر قریشی رسما در یک گفتگو اعلام کرد مجرد بوده و منکر هرگونه رابطه قبلی خود شد!

بعد از چند وقت عکس های سحر قریشی و امید علومی روی جلد مجلات منتشر شد و خبر ازدواج این دو بازیگر منتشر شد ، سحر قریشی به این خبر واکنش نشان داد و گفت فقط 5 سال است که با امید علومی در ارتباط است، ارتباطی که رشید پور اسم نامزدی را روی آن گذاشته است.

رابطه با مهدی طارمی

رابطه سحر قریشی و مهدی طارمی

در آبان ماه سال 1396 خبری مبنی بر ازدواج مهدی طارمی فوتبالیست و سحر قریشی انتشار داده شد ولی بعد از مدتی برادر سحر با واکنشی تند این خبر را تکذیب کرد.

او در صفحه اجتماعی اش نوشت:

اگر می خواهید جعل قرارداد و دزدی از بیت المال رو بایکوت رسانه ای کنید بجای شایعه ساختن برای خانواده ما، دیگه رو انتخاب کنید ما راضی نیستیم گربه های کوچمون هم با سارقان بیت المال نشست و برخاست کنند.

اما منتشر شدن عکس های دو نفره آتلیه ای و فیلم لو رفته از آنها در قطر مشخص کرد که خبر کذب نبوده و این دو با هم رابطه داشتند ولی به ازدواج ختم نشده است.

جریان از این قرار بود که در 17 آبان 96 بود طارمی یک متن عاشقانه منتشر داد و حسین ماهینی هم تیمی او با لهجه بوشهری زیر متن طارمی نوشت : سی خاطرِ دومادمون عروس دوس میداریم، همین جمله شروعی بود برای جنجال بزرگتر. دقایقی بعد از این توئیت بود که خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی در فضای مجازی پخش شد.

سحر قریشی در واکنش به این موضوع گفت : نه تایید می کنم و نه تکذیب، چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم.

مهدی طارمی درباره ارتباطش با سحر قریشی گفت آن رابطه تمام شد و الان در رابطه جدیدی هستم.

برند اختصاصی لباس

در زندگی نامه سحر قریشی آمده است که او می گوید: مدتی است برند لباسی با نام کمد را ثبت کرده ام و تمام لباس ها و طرح ها آماده ارائه هستند ولی فعلا دست نگه داشته‌ ام. درکل، طراحی‌ ها به سبک و مدل خودم هستند یعنی چیزی هستند که من دوست دارم. هم طراحی و هم دیزاین‌ هایش کار خودم است. البته مادرم خیلی به من کمک کردند.

در کل یک کار داخلی و کاملا ایرانی است چون بارها به من پیشنهاد شد که طرح‌ ها را به ترکیه ببرم، آنجا شریک شوم و برایم بدوزند ولی دوست نداشتم این اتفاق بیفتد که یک طرح ایرانی به اسم یک کشور دیگر تمام شود. از خیاط، برش‌کار و غیره همه کار ایرانی است و دوست دارم یک خط تولید ایرانی هم داشته باشد. سه سال است که روی این موضوع کار می‌کنم. اگر می‌خواستم از اسمم استفاده کنم می‌ توانستم مانند برخی از همکاران یک مزون دایر کنم.

این کار را دوست ندارم چون کار من از آن عموم مردم است، در مزون‌ ها عموم اجازه رفتن ندارند؛ مثلا شده که به یک مزون دعوت شده‌ ام و دیدم که فقط بازیگران حضور دارند و نهایت ۲۰ مانتو بیشتر در مزون وجود ندارد که آنها هم قیمت‌ های نجومی دارند. یا اینکه برخی دوستان از دوبی یا ترکیه جنس می‌ آورند و در مزون برای فروش می‌ گذارند و با افتخار جنس خارجی بودن را اعلام می‌ کنند.

عمل های زیبایی سحر قریشی

سحر می گوید که هیچ گونه جراحی روی صورتش انجام نداده است و فقط یک بار تزریق ژل لب انجام داده که بعدش پشیمان شده و ژل را تخیله کرده.

برای صحت این موضوع عکس های مربوط به دوران کودکی اش را انتشار داده .

دلبستگی به آرایشگاه

سحر می گوید که عاشق محیط آرایشگاه است و آرامش زیادی را از این محیط می گیرد. او نیز می گوید گاهی بی دلیل دلشوره دارم و به آرایشگاه می روم و با یک مانیکور یا براشینگ ساده یا تغییر رنگ مو حالم را عوض می کنم.

از اینکه برای زیبایی و آراستگی ام وقت می گذارم بسیار لذت می برم و زمانی که درگیر آن می شوم، روحیه ام تغییر می کند و انرژی از دست رفته ام را بدست می آورم.

ماجرای منقلب شدن

سال 96 سحر قریشی در مورد حضور زنان در استادیوم اینطور گفت: دوست ندارم بروم استادیوم ، از اینکه کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم منقلب می‌ شوم

احساس امنیتم رو از دست می دهم ، کاملاً موافقم که اجازه نمی دهند خانم ها به استادیوم بروند.

در این مورد قریشی با واکنش های تندی  از سوی بازیگرانی همچون مهناز افشار مواجه شد و سحر علت این واکنش را حسادت اعلام کرد.

فیلم لو رفته سحر قریشی در ترکیه

چند هفته بعد از دفاع سحر قریشی از حجاب ، یک فیلم لو رفته از او در ترکیه نشان می داد که خانم بازیگر با حجابی نامتعارف با یک نامحرم دست می دهد ولی منقلب نمی شود !

نظر قریشی در مورد سیمرغ ها

سیمرغ ها از قبل مشخص اند ، خانوم قریشی گفت:

من خودم به چشمم قراردادی را دیدم که قول سیمرغی را به بازیگری دادند و در جشنواره همان سال سیمرغ گرفت …

فیلم شناسی سحر قریشی

فیلم سینمایی

 

● لج و لجبازی – 1388 سید مهدی برقعی

● دردسر بزرگ – 1389 مهدی گلستانه

● حال خوب من – 1390 بهروز خلج

● نردبان چوبی – 1390 فرشاد ارج

● سیسیلی ‌ها – 1390 سید روح الله حسینی

● نارمک – 1390 صالح دلدم

● محرمانه تهران – 1390 مهدی فیوضی

● گشت ارشاد – 1390 سعید سهیلی

● ساعت شلوغی – 1390 آرش معیریان

● دوباره با هم – 1390 روزبه حیدری

● اکباتان – 1390 مهرشاد کارخانی

● همه چی آرومه – 1391 مصطفی منصوریار

● شهر تنهایی – 1391 سعید عباسی

● زن، مرد، زندگی – 1391 مهدی ودادی

● شیر یا خط – 1392 فرشاد ارج

● یه اتفاق ساده – 1392 متین اوجانی

● نازنین – 1392 مهدی گلستانه

● روزگاری عشق و خیانت – 1392 داوود بیدل

● دربست آزادی – 1392 مهرشاد کارخانی

● پنج ستاره – 1392 مهشید افشارزاده

● آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند – 1392 قربان محمدپور

● آتیش بازی – 1392 بهمن گودرزی

● شیوا – 1393 اشکان شاپوری

● خانه کاغذی – 1393 محمود معظمی

● شیفت شب – 1393 نیکی کریمی

● شانس، عشق، تصادف – 1393 آرش معیریان

● 2 دوست – 1393 محمد بانکی

● همسر دات کام – 1393 امید نیاز

● دریاکنار – 1393 آرش معیریان

● تگرگ و آفتاب – 1393 رضا کریمی

● پانسیون دختران – 1393 مریم ابراهیم وند

● من و شارمین – 1394 بیژن شیرمرز

● رسوایی 2 – 1394 مسعود ده نمکی

● آبنبات چوبی – 1394 محمدحسین فرحبخش

● کارگر ساده نیازمندیم – 1394 منوچهر هادی

● آس و پاس – 1394 آرش معیریان

● سه بیگانه – 1395 مهدی مظلومی

● ثبت با سند برابر است – 1395 بهمن گودرزی

● بگذارید میترا بخوابد – 1395 آرش سنجابی

● پا تو کفش من نکن – 1395 محمدحسین فرحبخش

● خالتور – 1396 آرش معیریان

● عشقولانس – 1397 محسن ماهینی

● همه چی عادیه – 1397 محسن دامادی

● نیوکاسل – 1397 محسن قصابیان

● آپاچی – 1397 آرش معیریان

● ایکس‌لارج – 1397 محسن توکلی

● نارگیل – 1398 سید داود اطیابی

● زن ها فرشته اند 2 – 1399 آرش معیریان

●تک خال – 1399 مجید مافی

شبکه خانگی

● سیسیلی‌ها – 1389 روح الله حسینی

● حال خوب من – 1389 بهروز خلج

● نارمک – 1390 صالح دلدم

● نردبان چوبی – 1390 فرشاد ارج

● سه خط موازی – 1390 محسن افشانی

● بچه‌ های لواسان – 1391 احمد توکلی

● شیر یا خط – 1392 فرشاد ارج

● آسپرین – 1395 فرهاد نجفی

● 13 شمالی – 1397 علیرضا امینی

● رقص روی شیشه – 1397 مهدی گلستانه

●نیسان آبی _1400 منوچهر هادی

سریال تلویزیونی

● دلنوازان – 1388 حسین سهیلی زاده

● شاید برای شما هم اتفاق بیفتد – 1389 محمود معظمی

● شاید برای شما هم اتفاق بیفتد – 1390 احمد معظمی

● دادستان – 1399 مسعود ده نمکی

مطالب بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا