رشد و توسعه فردیقانون جذب

هواوپونوپونو | پاکسازی افکار منفی در ۲۱ روز

هواوپونوپونو روش درمانگری به نام دکتر ایهالیاکالا هولن که توانست بیماران یک بیمارستان روانی را شفا دهد، بدون اینکه هرگز آنها را دیده باشد.او هر یک از پرونده های بیماران را نگاه می کرد و سپس با بهبودی خودش، آنها را شفا می داد! مانند یک معجزه. 

این دکتر مشهور با استفاده از یک تکنیک باستانی این کار را انجام داد.

زمانی که از این روش استفاده کنید، شاهد معجزات خواهید بود.

میان متنی
متن

اگر به تازگی با این موضوع آشنا شده باشید،چیزی که احتمالا دارید بهش فکر میکنید این است که چطور چنین چیزی می تواند ممکن باشد.

چطور ممکن است به منظور شفای دیگران،خودتان را شفا دهید؟!

اصلا چطور خودتان را شفا دهید؟!

هواوپونوپونو چیست؟

هواوپونوپونو فقط چهار مرحله ی ساده دارد.

  • ۱.مسئولیت پذیری
  • ۲.بخشش
  • ۳.قدردانی
  • ۴.عشق

این چهار مرحله ساده قدرت عجیبی دارد.برای انجام هواوپونوپونو نیاز به هیچکس ندارید، فقط باید مدام کلمات را تکرار کنید یا در ذهنتان ادا کنید.

مرحله ی اول :مسئولیت پذیری_متاسفم

در این مرحله،شما میپذیرید که مسئول تمام اتفاقات زندگیتان هستید.

به عنوان مثال اگر من بشنوم که جایی گردباد آمده و باعث ویرانی شده، احساس تاسف می کنم که چیزی در عمق وجود من باعث این مشکل شده است. اگر بشنوم پای کسی شکسته ،در ذهنم می گویم متاسفم، چون من در عمق وجود مسئول این اتفاق هستم. براتون عجیبه اینطور نیست؟

برای من هم همینطور عجیب بود اما الان عادی شده ، چون این مسئله رو درک کردم که ما در عمق وجود یکی هستیم ولی به ظاهر جدا هستیم. این مسئله حتی از طریق علم فیزیک کوانتوم قابل ادراک می باشد.

تمام مشکلات در درون همه ی ما ریشه دارد.

میدونم ممکنه سخت باشه که قبول کنید مسئول تمام مشکلات بیرون خودتان هستید. پس در اول راه مسئولیت مشکلات خودتان را بپذیرید.

آیا اضافه وزن دارید ؟ آیا به نیکوتین یا الکل یا… اعتیاد دارید ؟

آیا مشکل پرخاشگری یا عصبانیت مداوم دارید؟

مشکل سلامتی دارید ؟

بگویید «متاسفم» . همه کاری که در این مرحله از هواوپونوپونو باید انجام دهید این است که بگویید من متاسفم . درک کنید که مسئول مشکلی که دارید هستید و از اینکه ناخودآکاه شما باعث ایجاد این مشکل شده است متاسفید.

مرحله دوم:طلب بخشش_لطفا مرا ببخش

در این مرحله از الوهیت طلب بخشش کنید.تکرار کنید دائم لطفا مرا ببخش تا خودتان هم راحتتر بتوانید خودتان را ببخشید.

به این معنی که بابت برنامه های اشتباه و خاطرات بدی که در ذهنتان هست و شما مسئول آن بودید طلب بخشش می کنید تا پاک شود.

مرحله سوم: قدردانی و سپاسگزاری

بگویید سپاسگذارم. مهم نیست که این جمله را خطاب به چه کسی می گویید.

از بدنتان تشکر کنید.به خاطر تمام کارهایی که برای شما کرده. از خودتان سپاسگزار باشید که همیشه تلاش کرده اید تا بهترین باشید. از جهان هستی به خاطر چیزهایی که به شما بخشیده است تشکر کنید.

در آخر بگویید «خدایا شکرت» . از هر چیزی که در مرحله ی قبل از آن طلب بخشش کرده اید،تشکر کنید که شما را بخشیده است.

مرحله ی چهارم: عشق_دوستت دارم

بگویید دوستت دارم، به هر چیزی که می توانید بگویید. به بدن خودتان بگویید دوستت دارم . به خدای خود بگویید دوستت دارم. به هوایی که در آن نفس می کشید بگویید دوستت دارم .به خانه ای که در آن زندگی می کنید بگویید دوستت دارم. آنقدر بگویید و بگویید تا واقعا عاشق شوید. هیچ نیرویی توان مقابله با نیروی عشق را ندارد.

شاید سالیان سال طول بکشه تا این رو‌ متوجه شویم که هر آنچه که در دنیای بیرون ما اتفاق می افته، انعکاسی از درون خودمان است.

خاطرات و انرژی های منفی که در درون ذهن و قلب ما انبار شده، باعث رفتار آزار دهنده خانواده، دوستان و اطرافیان ما میشود.فقط این انرژی های منفی انباشته شده هستند که نمی گذارند ما به آرامش روحی و ذهنی برسیم.

اما نکته ی مثبت ماجرا اینه که ما فرصت این رو داریم که از این انرژی های منفی پاک شویم.ما هواوپونوپونو رو برای آرامش انجام میدهیم.آرامش روح و ذهن خودمان ، آرامش خانواده هایمان،آرامش انسان های اطرافمان و آرامش تمام دنیا.

وقتشه که این مقاله رو بخونی : قانون جذب عشق

از چه چیزی باید توبه کنم ؟ چرا باید بگویم متاسفم؟

در این مرحله از پاکسازی شما باید خودتان را مسئول همه اتفاقات زندگیتان بدانید،باید بدانید هر اتفاقی که می افتد یا از افکار و باورهای منفی ذهن شما نشأت می گیرد یا از خاطرات گذشته ی شما می آید. مشکلات ریشه در درون ما دارند ، ما باید درون خودمان را پاک کنیم تا مشکلات حل شوند.

ما ناخودآگاهمان را از خاطرات گذشته پاک می کنیم ، می گوییم متأسفم که چیزی در ناخوداگاه من هست که باعث بروز این مشکل شده، خدایا متاسفم که از افکار ، باورها ، احساسات و انرژی های ناشی از خاطرات گذشته ام آگاه نبوده ام. و در مرحله بعد طلب بخشش می کنید، لطفا مرا ببخش که بخاطر بی توجهی به درونیاتم در حال تجربه ی مسائل فعلی هستم .

مرحله ی بعدی قدر دانی و سپاسگذاری است ، متشکرم که مرا از این افکار ، باورها ، احساسات و انرژی ها پاک و رها می کنی و در مرحله ی آخر عشق ورزیدن است ، بگویید دوستت دارم.

چرا باید خاطراتمان را پاک کنیم؟

دکتر هیولن می گوید:دو راه برای زندگی دارید.راه خاطرات و راه شهود. خاطرات برنامه های  قدیمی هستند که بازپخش میشوند. ولی شهود پیغامی است که از جانب الوهیت به شما میرسد. لابد ترجیح میدهید که راه شهود را برگزینید. تنها راه گوش سپردن به پیغام الوهیت و دریافت شهود این است که تمامی خاطرات را پاکسازی نمایید.

چهار عبارت ساده را بارها و بارها، خطاب به الوهیت تکرار کنید:

  1. متاسفم
  2. لطفا مرا ببخش
  3. متشکرم
  4. دوستت دارم

هواوپونوپونو یا پاکسازی در دین اسلام:

پاکسازی در دین اسلام

هواوپونوپونو یا پاکسازی معادل همان استغفار در دین اسلام است ، که پذیرش و اعتراف به مسئولیت گناهان و اشتباهات است و طلب عفو از خداوند می کنیم. پیامبر اکرم یک حدیث دارند که می فرمایند ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه را زیاد بگید. و این ذکر همان ذکر پاکسازی است.

استغفرالله ربی و اتوب الیه
استغفر: فعلی است که از ماده «غفر» مشتق شده و در باب استفعال که دلالت بر طلب دارد، استعمال شده است . غفر معنای محو نمودن اثر یک چیز است.
(یعنی طلب برای پاک کردن اثر یک چیز)
یعنی شما نمیتونی باورها رو حذف کنی فقط داری اثرشون رو خنثی میکنی.
اتوب : از ماده «توب» (توبه) می باشد . به معنای رجوع و بازگشت است.
رجوع و بازگشت به اون اصل خدایی ،اون ثروت،اون معنویت،اون شهامت و قدرت و همه ی زیبایی ها و عشق

چند نمونه از آیاتی که پاکسازی را تایید می کند:

فَقُلْتُ اسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ إِنَّهُ کَانَ غَفَّارًا ﴿۱۰﴾

و گفتم از پروردگارتان آمرزش بخواهید که او همواره آمرزنده است (۱۰)
یُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَیْکُمْ مِدْرَارًا ﴿۱۱﴾

[تا] بر شما از آسمان باران پى در پى فرستد (۱۱)

وَیُمْدِدْکُمْ بِأَمْوَالٍ وَبَنِینَ وَیَجْعَلْ لَکُمْ جَنَّاتٍ وَیَجْعَلْ لَکُمْ أَنْهَارًا ﴿۱۲﴾

و شما را به اموال و پسران یارى کند و برایتان باغها قرار دهد و نهرها براى شما پدید آورد (۱۲)
نوح
————–

وَیَا قَوْمِ اسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ ثُمَّ تُوبُوا إِلَیْهِ یُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَیْکُمْ مِدْرَارًا وَیَزِدْکُمْ قُوَّهً إِلَى قُوَّتِکُمْ وَلَا تَتَوَلَّوْا مُجْرِمِینَ ﴿۵۲﴾

و اى قوم من از پروردگارتان آمرزش بخواهید سپس به درگاه او توبه کنید [تا] از آسمان بر شما بارش فراوان فرستد و نیرویى بر نیروى شما بیفزاید و تبهکارانه روى بر مگردانید (۵۲)
هود
——————————

وَأَنِ اسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ ثُمَّ تُوبُوا إِلَیْهِ یُمَتِّعْکُمْ مَتَاعًا حَسَنًا إِلَى أَجَلٍ مُسَمًّى وَیُؤْتِ کُلَّ ذِی فَضْلٍ فَضْلَهُ وَإِنْ تَوَلَّوْا فَإِنِّی أَخَافُ عَلَیْکُمْ عَذَابَ یَوْمٍ کَبِیرٍ ﴿۳﴾

و اینکه از پروردگارتان آمرزش بخواهید سپس به درگاه او توبه کنید [تا اینکه] شما را با بهره‏ مندى نیکویى تا زمانى معین بهره‏ مند سازد و به هر شایسته نعمتى از کرم خود عطا کند و اگر رویگردان شوید من از عذاب روزى بزرگ بر شما بیمناکم (۳)

إِنَّ الْمُتَّقِینَ فِی جَنَّاتٍ وَعُیُونٍ ﴿۱۵﴾

پرهیزگاران در باغها و چشمه سارانند (۱۵)

آخِذِینَ مَا آتَاهُمْ رَبُّهُمْ إِنَّهُمْ کَانُوا قَبْلَ ذَلِکَ مُحْسِنِینَ ﴿۱۶﴾

آنچه را پروردگارشان عطا فرموده مى‏ گیرند زیرا که آنها پیش از این نیکوکار بودند (۱۶)
کَانُوا قَلِیلًا مِنَ اللَّیْلِ مَا یَهْجَعُونَ ﴿۱۷﴾

و از شب اندکى را مى‏غنودند (۱۷)

وَبِالْأَسْحَارِ هُمْ یَسْتَغْفِرُونَ ﴿۱۸﴾

و در سحرگاهان [از خدا] طلب آمرزش میکردند (۱۸
ذاریات
————————————

وَمَا کَانَ اللَّهُ لِیُعَذِّبَهُمْ وَأَنْتَ فِیهِمْ وَمَا کَانَ اللَّهُ مُعَذِّبَهُمْ وَهُمْ یَسْتَغْفِرُونَ ﴿۳۳﴾

و[لى] تا تو در میان آنان هستى خدا بر آن نیست که ایشان را عذاب کند و تا آنان طلب آمرزش مى کنند خدا عذاب ‏کننده ایشان نخواهد بود (۳۳)
انفال

____________________

با توجه به مطالب بالا ما می توانیم به جای ذکر متاسفم لطفا مرا ببخش مچکرم دوستت دارم ذکر استغفار یعنی استغفرالله ربی و اتوب الیه را بکار ببریم .

پاکسازی افکار منفی در ۲۱ روز

پاکسازی افکار منفی در21روز

ما چه بخواهیم چه نخواهیم مدام درگیر عواطف و احساسات منفی، حس بد،عذاب وجدان، خشم،ناراحتی ،عصبانیت، ناامیدی ،حس کم کاری کردن، عدم رضایت از خودمون و زندگیمون میشویم و اگر نتوانیم این عواطف را از ذهنمان پاکسازی کنیم در زندگیمون تاثیرات منفی میگذارد،ارتعاشمون رو پایین میاره و باعث جذب منفی میشه. مسیرهای انرژیمون رو مسدود میکنه و در سطح سلامت جسم و روح ما تاثیرات منفی وحشتناکی میذاره و حالمون رو بد میکنه.

فرآیند هواوپونوپونو به ما کمک میکنه درونمون را از این عواطف منفی پاکسازی کنیم و درونمون رو پر از آرامش و حس خوب کنیم.

ارتعاشمون بالاتر بره و در تمام جنبه های زندگیمون پول، ثروت ،سلامتی،روابط و… تجارب خیلی بهتری کسب کنیم و بتونیم با منبع الهی،ارتباط بهتری بگیریم.

در این روش همانطور که گفتم اول باید بپذیری خودت مسئول صد در صد مشکلاتت هستی، مسئول کامل زندگیت و مسئول حال بدت. ما حتی اگه مسبب حال بدمون نباشیم مسئولش هستیم .پس در قدم اول مسئولیت کامل زندگیت رو بپذیر و بگو من در این مشکل در این حال بد سهمی داشتم و بعد ۴ جمله متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم دوستت دارم را خطاب به خدای درونت ،ذات الهی درونت بگو. البته باید این عبارت ها را خوب درک کنید.

«متاسفم»

که نسبت به درون خودم بی توجهی کردم ،بابت تمام ضعف ها و اشتباهاتم متاسفم

«لطفا منو ببخش»

که باعث تجربه ی این حس ناراحت کننده شدم، بابت تمام کم کاری ها و اشتباهاتم لطفا منو ببخش

«ممنونم»

که صدای منو میشنوی و این پاکسازی رو انجام میدی و من رو از تمام این افکار و عواطف منفی رها می کنی ،زندگیم رو تغییر میدی

و

«دوستت دارم»

به خودت به دنیا به هستی به کائنات به خدای خودت که این پاکسازی انجام میشه به خدایی که حواسش بهت هست به درونت که حالا پاک تر شده ،رها تر و ارزشمندتر شده .این چهار عبارت رو به همین ترتیب به مدت ۲۱ روز ،روزی چند دقیقه با خودت تکرار کن تا شاهد معجزه پاکسازی ذهنت از افکار و خاطرات منفی باشی.

وقتشه که بخونی: قانون جذب در 21 روز

پاکسازی چقدر مهم است؟

چقدر پاکسازی مهم است

بسیاری از ما ذهنی شلوغ داریم ، ذهن ناخودآگاه ما، تمامی خاطرات ما را چه بد و چه خوب در خودش نگه داشته است .

بسیاری از این خاطرات سال هاست در ذهن ما باقی مانده و روی هم انباشته شده اند، و بسیاری از آنها نه تنها به کار نمی آیند بلکه بسیار هم مضر هستند.

وقتی خواسته ای را به کائنات ارسال می کنیم، خداوند و کائنات دست به کار می شوند تا راه های رسیدن به آن خواسته را به ما بگویند.

الهامات خداوند از طریق ذهن خودآگاه برتر ، باید وارد ذهن ناخودآگاه ما، و از آنجا وارد خودآگاه ما شود.

اما ذهن ما آنقدر شلوغ است که اجازه دریافت الهامات را نمی دهد. در واقع ، فضای کافی برای دریافت اطلاعات وجود ندارد.

پاکسازی این امکان را به ما می دهد تا ذهن را خلوت کنیم و آن را برای دریافت الهامات و راهنمایی های خداوند ، مهیا کنیم.

پس از آنکه ذهن پاکسازی و فضای کافی ایجاد شد، آن وقت از طریق مراقبه ، ذهن را ساکت و آرام می کنیم و اجازه می دهیم اطلاعات مورد نیاز و جواب تمامی سوال هایمان از سوی منبع الهی وارد ذهن شود.

گاهی اوقات ، افراد تمام تمرین ها را برای رسیدن به خواسته انجام می دهند اما چون پاکسازی نمی کنند، راه های رسیدن به خواسته به آن ها گفته نمی شود. پس می بینیم که پاکسازی یا همان هواوپونوپونو به اندازه تمام تمرین هایی که انجام می دهید ، حائز اهمیت است.

مطالب بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا