رشد و توسعه فردیقانون جذب

معرفی کتاب های استرهیکس [ سخنران و نویسنده مشهور جهان ]

معرفی کتاب های استرهیکس به همراه بیوگرافی مختصر از این نویسنده مشهور جهان را در این مقاله سایت انیشتن بخوانید.

استر هیکس کیست ؟

استر هیکس یک سخنران و نویسنده الهام بخش آمریکایی است.

او در 5 مارس 1948 در کوالویل، یوتا، ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد.

میان متنی
متن

استر هیکس، نویسنده مشهور جهان قانون جذب، در اصل یکی از معلمان متخصص فیلم راز بود و 9 کتاب در مورد آموزه های آبراهام نوشته است.

بسیاری از کارهای او با همسرش جری هیکس نوشته شده است. استر هیکس که به خاطر سخنرانی الهام بخش و حضورش در اپرا نیز شناخته می شود، به خاطر نوشته های قابل دسترسش در مورد رشد و توسعه شخصی، توجه مثبت زیادی را به خود جلب کرده است.

استر هیکس در سال 1980 با جری هیکس ازدواج کرد و رابطه شخصی و حرفه ای غنی با همسرش داشت، اگرچه او متأسفانه در سال 2011 درگذشت.

قبل از آن با ریچارد ازدواج کرد و صاحب یک دختر به نام تریسی شد.

هنگامی که از او برای شرکت در راز دعوت شد، استر هیکس در نهایت به روایتگری در فیلم و همچنین حضور در آن پرداخت.

او اغلب به‌ عنوان الهام‌ بخش اصلی فیلم شناخته می‌شود، اگر چه به دلیل مسائل قراردادی و تصمیم بعدی برای رفتن به پروژه‌ های دیگر، دیگر در آن ظاهر نمی‌ شود.

از آن زمان، او به انتشار کتاب های بسیار موفق در مورد قانون جذب و آموزه های آبراهام ادامه داده است.

تولد آبراهام هیکس قانون جذب

اگرچه ایده صحبت کردن آبراهام از طریق استر هیکس یک داستان پخته به نظر می رسد، یک توضیح معقول آن را معقول می کند و در حال حاضر به بسیاری از مردم در سراسر جهان کمک می کند تا به خود انگیزه بدهند.

همه چیز از زمانی شروع شد که جری و استر شروع به خواندن کتاب‌های جین رابرتز کردند که یک موجود غیرفیزیکی به نام «ست» نیز داشت.

این کتاب مملو از ارجاعات به مدیتیشن است، در حالی که استر ایده مراقبه را عجیب می‌دانست. بعداً، استر و جری به طور منظم مدیتیشن را آغاز کردند.

چرا اسم آبراهام ؟

استر هیکس این نام را «ابراهام» انتخاب کرد، زیرا این نام یک نام مردانه کتاب مقدس است، که باعث می‌ شد مردان عادی راحت‌ تر با آن ارتباط برقرار کنند، آرام شوند و یاد بگیرند. آبراهام هیکس یک “هوش بی نهایت” است و به ارتباط آن با انرژی کیهان کمک می کند.

استر متوجه شد که یک نیروی غیر ارادی او را کنترل می کند. او شروع به کشیدن نمادها با بینی خود کرد و جری آنها را یادداشت کرد و نوشت: «من آبراهام هستم. من راهنمای معنوی شما هستم.» در موقعیتی دیگر، او اصرار داشت که به سمت ماشین تحریر خود برود و پس از تلاش برای درک حروف، انگشتانش شروع به تایپ کردن کردند. (به طور تصادفی، ست همچنین از طریق یک ماشین تحریر ارتباط برقرار کرد.)

این به تدریج رشد کرد و تعامل آبراهام از طریق بدن استر باعث ایجاد آموزه های جدید آبراهام هیکس شد که بر آزادی، قدرت و شادی تمرکز دارد. جری هیکس نمی خواست این را به عنوان یک راز حفظ کند، و سپس کارگاه های آبراهام هیکس قانون جذب آغاز شد.

معرفی کتاب های استرهیکس

  1. بخواهید تا به شما داده شود
  2. قدرت شگفت انگیز عواطف شما
  3. قدرت شگفت انگیز آرزوهای شما
  4. ثروت و قانون جذب
  5. قانون جذب رفاه و سلامتی
  6. گرداب جذب
  7. کتاب سارا، سارا اسرار قانون جذب را یاد میگیرد
  8. کتاب سارا، دوستان خوب و بدون پر و بال سلیمان
  9. کتاب سارا، کلمه ای از جغد سخنگو به هزار کلام می ارزد

مجموعه ای بی نظیر برای تغییر نگرش، طرز تفکر و در نتیجه تغییر اساسی در زندگی شماست. با خواندن این مجموعه ی بی نظیر به رفاه و سلامتی و هر آنچه نیکوست و آرزویش را دارید دست پیدا می کنید.

راندا برن خبرنگار استرالیایی ، کتاب راز را بعد از شرکت در سمینار های استر و جری هیکس نوشته است.

بخواهید تا به شما داده شود

اگر می‌ خواهید در مورد آموزه‌ های آبراهام بیاموزید، این نقطه شروع است.

این کتاب همه چیزهایی که از سال 1986 تدریس شده است را خلاصه می کند. بخش ویژه ای از 22 فرآیند توصیه شده نشان می دهد که چگونه می توان همه آن را در حال حاضر داشت !

مهم نیست کجا و در چه موقعیتی هستیم، مهم این است که این کتاب در هر حال روشی را پیش روی ما می گذارد تا زندگیمان را شاد و پرنشاط کنیم .با خواندن این کتاب خواهید فهمید که روابط، سلامت و امور مالی شما تابع قوانینی است که با حرکت در جهت آنها زندگیتان را متحول می کنید.

حق مسلم شماست که زندگیتان پر از چیزهای خوب و نیکو باشد و این کتاب به شما یاد می دهد چگونه به حق خود برسید.

خود را با رفاه هماهنگ کنید و همه چیز ممکن می شود!

قدرت شگفت انگیز عواطف شما

این کتاب به شما می آموزد چگونه از قدرت عواطف خود برای رسیدن به آنچه می خواهید، استفاده ببرید و در عین حال نیروی درونی خود را به حالت تعادل در آورید و همراه با هنر پذیرش خوبیها زندگی کنید.

با خواندن این کتاب و تمرین مراحلی که در آن ارائه شده ، نه فقط سریع تر به هدف های خود می رسید بلکه از هر گامی که در این راه بر میدارید لذت خواهید برد. به عبارت دیگر نه فقط دستیابی به آرزوها برایتان لذت بخش خواهد بود بلکه در طی مراحل رسیدن به آرزوها نیز از زندگی خود خشنود خواهید بود و به جای آن که گاه و بیگاه از خوشی های کوتاه لذت ببرید با شادی دایمی زندگی خواهید کرد.

قدرت شگفت انگیز آرزوهای شما

اين كتاب مي آموزد كه چگونه با تغيير نگرش به زندگي به آرزوهاي خود دست يابيم و چگونه رويدادهاي بزرگ زندگي را به نفع خود تغيير دهيد و به تمام چيزهايي كه مي‌خواهيد برسيد.

سعي كنيد چيزي بگوييد يا به چيزي فكر كنيد كه احساس خوبي به شما بدهد.اگر به اين كار ادامه دهيد احساستان بهتر مي شود و با اين احساس بهتر به افكاري مي رسيد كه مثبتند و ارتعاشات شما متوجه ي وقايع و چيزهاي خوبي مي شود كه بايد به سراغ شما بيايد.

ثروت و قانون جذب

کتاب ثروت و قانون جذب

این اثر پیشرو توسط استر و جری هیکس، که آموزه‌ های آگاهی غیر فیزیکی آبراهام را ارائه می‌کنند، توضیح می‌ دهد که دو موضوعی که به طور مزمن تحت تأثیر قانون قدرتمند جذب قرار می‌ گیرند، رفاه مالی و جسمانی هستند.

این کتاب بر هر یک از مهم‌ ترین جنبه‌ های تجربه زندگی‌تان تمرکز می‌ کند و سپس شما را به کنترل خلاقانه آگاهانه هر جنبه‌ ای از زندگی‌تان راهنمایی می‌ کند، و همچنین دقیقاً به قلب چیزی می‌ پردازد که احتمالاً اکثر شما از آن ناراحت هستید، پول و سلامت جسمی نداشتن پول کافی یا نداشتن سلامتی خوب، شما را در موقعیتی عالی قرار می دهد که بتوانید چیزهای بیشتری را ایجاد کنید که ندارید.

این کتاب نوشته شده است تا عمداً شما را با قوی ترین قانون جهان “قانون جذب ” هماهنگ کند تا بتوانید آن را به طور خاص به کار ببرید.

پول و قانون جذب در پنج مقاله پر جنب و جوش شکل گرفته است:
بخش اول : پردازش جنبه های محوری و مثبت
بخش دوم : جذب پول و تجلی فراوانی
بخش سوم : حفظ سلامت جسمانی
بخش چهارم : چشم انداز سلامت، وزن و ذهن
بخش پنجم : مشاغل، به عنوان منابع سودآور لذت

وقتشه که بخونی : قانون جذب ثروت 

قانون جذب رفاه و سلامتی

استر و جری هیکس در این کتاب از زبان آبراهام برایمان شرح می دهند که دو مقوله ی بسیار مهم زندگی ما یعنی رفاه مادی و سلامت جسمانی چگونه تحت تاثیر قانون جذب قرار دارند .

این کتاب به شما می آموزد که چگونه بر هر جنبه از زندگی خود تسلط پیدا کنید و چگونه دو مقوله ی مهم زندگی یعنی سلامتی و پول را به نحو مطلوب به سوی خود جاری کنید.

گرداب جذب

کتاب گرداب جذب

این کتاب به شما کمک می کند تا در روابط خود قدرت قانون نیرومند جذب را درک کنید.تفاوت های خود با دیگران را دریابید و بتوانید رابطه ای بر اساس درک متقابل از خود و دیگران اعم از همسر ، فرزندان، خانواده و اجتماع داشته باشید.

استر و جری هیکس در این کتاب به شما می آموزند چگونه با استفاده از هنر جذب، موجبات رفاه و شادی خود را فراهم نمایید.

کتاب سارا، سارا اسرار قانون جذب را یاد میگیرد

این کتاب به شما، فرمولی متفکرانه و الهام‌ بخش برای ایجاد قدردانی، شادی، و احساسات خوب ارائه می‌کند که به طرز ماهرانه‌ ای در داستان نشاط‌ آور دختری جسور و کنجکاو به نام سارا ترکیب شده است. و معلمش، جغدی اثیری به نام سلیمان است.

این کتاب به شما می آموزد چگونه همیشه احساس خوبی داشته و شاد باشید، چگونه در مواجهه با بحران های زندگی تنش و نگرانی را از خود دور کنید و احساس آرامش را به سوی خود جذب نمایید.

مطالبی که در آموزش های سلیمان بیان شده هر کودک ، جوان یا فرد بالغی را به سوی شادی و نشاط سوق می دهد و نحوه ی مواجهه با مشکلات زندگی را به شما می آموزد. این کتاب برای همه ی سنین مناسب است.

کتاب سارا، دوستان خوب و بدون پر و بال سلیمان

دومین رمان سارا فصل به فصل از سرگرمی و ماجرا جویی را فرا می گیرد.

سلیمان (جغد از کتاب اول که “بدون تکان دادن لب هایش صحبت می کند”) دوباره ظاهر می شود و به سارا و همکلاسی اش ست چشم اندازی تازه و روشنگر از زندگی در این سیاره می دهد.

به بیان ساده، این دو دوست پرماجرا و درخت‌ نورد با مربی پر تجربه خود در مورد تجربیات متنوع (و گاهی گیج‌کننده) خود با والدین، معلمان، سایر دانش‌آموزان، همسایگان و صاحبان املاک گفتگو می‌کنند. وضوح، درک و خردی که سلیمان به آنها می دهد منجر به دیدگاه های عملی شگفت انگیزی در مورد قوانین بازی زندگی می شود.

این کتابی است که باید جوانان در هر سنی که هستند بخوانند!

کتاب سارا، کلمه ای از جغد سخنگو به هزار کلام می ارزد

در ادامه داستان «سارا»، سارا به سختی می‌فهمد که چرا ست می‌ خواهد با دختر جدید در شهر دوست شود و حتی اسرار آن‌ها در مسیر تاکر را به اشتراک بگذارد.

حتی کلمات اطمینان بخش سلیمان سارا را آرام نمی کند. اما سارا متوجه می‌ شود که نه تنها حضور آنت از تجربه شادی‌ آور او کم نمی‌ کند، بلکه از راه‌ هایی بیشتر از آنچه تصور می‌کرد به آن می‌ افزاید. رازهای دنباله تاکر را بیش از آنچه سارا می دانست می شناسند، و معلوم می شود که سارا بدش نمی آید که اسرار خود را آنقدر که در ابتدا باور می کرد به اشتراک بگذارد.

زندگی برای این جوانان خارق العاده بهتر و بهتر می شود. و همینطور برای شما که داستان های آنها را می خوانید.

این کتاب برای تمام سنین مناسب است.

ممنون از شما کاربران گرامی که در این مقاله با معرفی کتاب های استرهیکس همراه من بودید. شما کدوم کتاب های استر هیکس رو خوندید ، نظرات خودتون رو با ما به اشتراک بذارید.

مطالب بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا