رشد و توسعه فردیقانون جذب

چگونه از قانون جذب در 21 روز نتیجه واقعی و خوب بگیریم ؟

با سلام خدمت همراهان عزیز سایت انیشتن ، در این مقاله از سلسله مقالات قانون جذب می خواهیم ببینیم که از قانون جذب در 21 روز چطوری می شود نتیجه بگیریم .

اگر پاسخ شما به یکی از سوالات زیر بله هست ، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید :

  • آیا در زندگی بیشتر اوقات دچار احساسات بد هستین ؟
  • آیا در اکثر مواقع دچار مشکلات مالی هستین ؟
  • آیا دوست دارید طبق یک برنامه و تمرینات مشخص به اهداف و خواسته هاتان برسید؟
  • آیا دوست دارید از مسیر رسیدن به خواسته هاتان لذت ببرید ؟

حالا قراره با هم یک برنامه 21 موردی رو دنبال کنیم که هر کسی می تونه به راحتی از این موارد استفاده کند و به مقدار استفاده خودش ازش نتیجه بگیرد.

برنامه 21 روزه قانون جذب

روز اول : نوشتن اهداف زندگی

در اولین روز ، و اولین قدم روی یک کاغذ سفید تمامی چیزی که از زندگی می خواهید را یادداشت کنید ، یادداشت کردن هدف خودش به کمک شایانی به شما میکنه ، از قدیم گفتنه هر چیز که مکتوب شود ارزش زیادتری پیدا می کند .و در این راستا کتابی وجود دارد که مهر تاییدی روی این موضوع قرار می دهد ، کتابی به نام بنویس تا اتفاق بیفتد ، پر از مثال هایی از افراد موفقی هست که با مکتوب کردن اهداف خود به آن ها رسیدن.

میان متنی
متن

شما باید بدانید که دقیقا از زندگی چه چیزی می خواهید ، شما وقتی به یک رستوران بروید باید دقیقا بدانید که چه غذایی نیاز دارید تا غذای مورد نظر شما رو براتون بیارند و تنها با گفتن اینکه غذا می خوام شما به غذا میرسید اما به غذای مورد نظرتون بعید میدونم .

روز دوم : برنامه برای رسیدن به اهداف

در ادامه مبحثی که استفاده از قانون جذب در 21 روز ، در روز دوم شما نیاز دارید که یک روز کامل را به داشتن یک برنامه اختصاص دهید .هر چند قرار نیست برنامه شما کامل و دقیق باشد .چون قطعا در ادامه مسیر برنامه شما با دیدن نشانه ها و موارد دیگه تکمیل میشه اما شما همین که یک برنامه حدودی رو هم داشته باشید و اون رو مکتوب کنید و در ذهن داشته باشید کفایت می کند.

روز سوم : اقدمات لازم برای پیش بردن برنامه را بریزید

یکی از مهم ترین کارها اینه که همیشه برنامه خودمون رو اجرایی کنیم ، خیلی ها فکر می کنند که قانون جذب یعنی اینکه توی خونه بشینی و کاری و انجام ندی . هر چند کوین ترودو در یکی از دوره های پیشرفته خودش به این موضوع اشاره می کنه که میتونه این اتفاق هم بیفته ، اما به صراحت بیان می کنه که وقتی شما جلو تلویزیون نشستین و هیچ کاری انجام نمیدین ، شما احساس خوبی رو نخواهید داشت ، وقتی هم که احساست خوب نباشه مطمئنا به هدفت نمیرسی .

و یا راه رسیدن به هدفهات خیلی طولانی تر میشه . پس ما باید همیشه کاری انجام بدیم تا احساس خوبی داشته باشیم . پس اقدامات لازم رو برای برنامه خود مرتب کنیم و هر روز در جهت اهداف خود یک کاری رو انجام بدیم . (یعنی اگر مشغول کاری هستیم یک سری اقدامات برای رشد کارمون مشخص کنیم).

روز چهارم : به محیط خود توجه کنید

یکی از بهترین کارها برای رسیدن به اهداف و اجرای قانون جذب در 21 روز اینه که محیط خودمون رو ایزوله کنیم ، از افرادی که شما رو از اهدافتون دور می کنند فاصله بگیرید .  و در معرض افرادی که به خواسته های شما رسیدن قرار بگیرید .

یعنی اگر هدف شما رسیدن به ثروت است ، سعی کنید با افراد ثروتمند فعالیت کنید با این افراد دوستی ایجاد کنید ، چون یکی از راه هایی که باورهای ثروت آفرین شما رو خیلی سریع عوض میکنه در ارتباط قرار گرفتن با افراد ثروتمند است.

محیط افراد ثروتمند در قانون جذب

روز پنجم : ذهن خود را رها کنید

سعی کنید ذهن خود را از هر گونه فکر منفی خالی کنید ، مهم ترین چیزی که ما رو عقب نگه میداره ، مکالمات ذهنی ماست ، پس سعی کنید تا جایی که می تونید از شر این افکار خلاص شوید . بی توجه به این گونه افکار منفی بهترین راهکار برای مقابله کردن با آنهاست .

روز ششم : موزیک های مثبت گوش کنید

برای اینکه حس شاداب بودن داشته باشید ، هر روز به موزیک های مثبت گوش کنید ، امروزتون رو با این برنامه شروع کنید که به موزیک های سطح بالا و با انرژی آغاز کنید .

موسیقی تاثیر به سزایی در برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه داره ، چون کلمات رو به صورت ریتمیک به ضمیر ناخودآگاه ارسال می کنه . پس یک پلی لیست مثبت و جذاب برای خود تهیه کنید .(سعی کنید حتما آهنگ هایی باشه که از شنیدنش لذت می برید).

موزیک مثبت در قانون جذب

روز هفتم : تابلو کائنات

همونطور که در فیلم راز هم توضیح داده میشه ، ساختن تابلو کائنات میتونه به شما در هماهنگ بودن با اهدافتون کمک کننده باشه . برای ساختن این تابلو هم میتونید یک تخته یا موکت روی دیوار اتاق نصب کنید و عکس هایی از اهدافتون رو از طریق مجلات و بروشور ها تهیه کنید و روی این تابلو نصب کنید.

اگر ترس از دیده شدن و مسخره شدن توسط دیگران دارید ، می توانید این کار رو در یک دفتر انجام بدین تا خیالتون هم از این بابت راحت باشه . پ

روز هشتم : پیدا کردن باور های محدود کننده

کار امروزتون خیلی مهمه ، کاری که اگر به درستی انجام بشه میتونه رشد خوبی رو  برای شما به ارمغان بیاره . یک کاغذ بردارید و شروع کنید به نوشتن باور های محدود کننده .

حالا سوال پیش میاد که چطوری باور های محدود کننده رو پیدا کنیم ؟

یک روشی در اینجا در این مقاله استفاده از قانون جذب در 21 روز میخوام بهتون یاد بدم که فوق العادست . می تونیم تصور کنید که یک شخص بسیار ثروتمند و بسیار قدرتمند الان میاد نزد شما و میگه من تو رو به خواسته های مالی و سلامتی و رابطه ایت میرسونم .

اما یک شرطی هست ، من خود خواسته تو رو بهت نمیدم ، اما هر چیزی که تو رو به خواستت برسونه برات برطرف میکنم تا تو به خواستت برسی . شما چه سفارش هایی داری تا به این شخص بدی ؟

به طور مثال : برای رسیدن به یک شخص مناسب برای مثلا ازدواج ممکنه شما بگی ، من قد بلند میخوام ، موهای خوشگل میخوام ، خونه میخوام ، ماشین میخوام تا بتونم به یک شخص مناسب برسم . اینو رو تو به من بدی من به خواستم میرسم .

یا برای رسیدن به ثروت ، ممکنه شما به این شخص سفارش هایی رو داشته باشی . یادتون باشه که همه این سفارشات شما میشه باورهای محدود کننده شماست .

تا اینجا برنامه هشت روز رو با هم بررسی کردیم ، این مقاله به زودی بروز رسانی می شود و تمامی موارد مربوط به قانون جذب در 21 روز قرار خواهد گرفت.

حتما به این صفحه سر بزنید تا از بروز رسانی ها این صفحه مطلع شوید .

روز نهم : تجسم خلاق را انجام دهید

چون قرار است از قانون جذب در 21 روز نتیجه بگیریم ، در روز نهم دست به کار شوید و از امروز تجسم کردن را تمرین کنید ، صحبت هایی که در اینجا انجام می دهم می تواند برای شما خیلی الهام دهنده باشد .

ما هیچ کاری رو بدون تجسم انجام نمی دهیم ، در واقع ما هر کاری که قرار است انجام دهیم ابتدا تصویر آن را در ذهن می بینیم ، اما شاید این تصویر انقدر سریع در ذهن ما شکل بگیرد که ما هیچ گاه متوجه آن نشویم ، ولی در واقع ما هر کاری که انجام می دهیم ابتدا در ذهن تصور می کنیم .

به عنوان مثال ، حتی وقتی که قرار است تلویزیون را روشن کنیم اول تصویر آن در ذهن ما شکل می گیرد و بعد دست به اقدام می زنیم .

پس شروع کنید به تمرین کردن تجسم ، مهم نیست این کار را حتما با چشم بسته انجام دهیم ، چون خیلی ها فکر می کنند که حتما باید با چشم بسته انجام دهیم . ولی اگر این کار را انجام داده باشید می دانید که چقدر کار سختی است .

به همین خاطر می توانید این تجسم را به صورت چشم باز در حال راه رفتن هم انجام دهید .شروع کنید و تمرین کنید به تجسم کردن .

روز دهم : گفت و گوهای درونی خود را اصلاح کنید

در ادامه برنامه استفاده از قانون جذب در 21 روز میرسیم به روز دهم ، در امروز شما باید دست به کار شوید و گفت و گو های درونی خود را اصلاح کنید ، این گفت و گوها چون در بیشتر مواقع منفی هستند تمامی کار شما رو برای رسیدن به اهدافتون خراب می کنند . معمولا هم این صحبت های ذهنی که بیشتر آنها جنگ هست از باورهای محدود کننده شما نشات میگیره .

راه حل اصلی برای حل این گفت و گو ها بی توجه بودن به آنهاست . همونطور که در قرآن کریم هم آمده است ، شیطان در گوش شما نجوا می کند تا شما را بترساند . نگران کند و از هدف اصلی که همانا شکرگزار بودن است دور کند .

شکر گزاری راهی برای رسیدن به شادی و نعمت است ، آدمی که شکر گزار باشد همیشه نعمت های بیشتر را دریافت می کند . اما وقی گفت و گو های درونی دست به کار می شوند ، باعث می شود که شکرگزاری ما از بین برود و ما ادم ناسپاسی باشیم در واقع آدم ناسپاس کفر می گوید.

پس باید خیلی جدی و محکم دست به کار شوید و بی توجه باشید که همه گفت و گو های درونی خود .

روز یازدهم : رویا های خود را مکتوب کنید

همونطور که در یک مقاله به صورت کامل این موضوع را توضیح دادیم ، یکی از راهای رسیدن به آروزها نوشتن است ، برای این کار مقاله رسیدن به آرزوها با نوشتن را حتما مطالعه کنید .

همین الان یک کاغذ و خودکار بردارید یا می توانید یک سر رسید تهیه کنید و در اول آن بنویسید دفتر آرزوهای من ، اصلا این کار را بیهوده تلقی نکنید ، خیلی خیلی زیاد تاثیر گذار است ، شروع کنید به نوشتن رویا های خودتون از ریز تا درشت همه رو بنویسید ، نیاز هم نیست که هم جزئیات را داشته باشید .

می توانید به صورت کلی بنویسید فقط بنویسید تا از قانون جذب در 21 روز بتوانید نتیجه کسب کنید . به عنوان مثال بنویسید من یک ماشین 207 می خواهم . یا می توانید بنویسید دارم با 207 خودم رانندگی می کنم .

هر کدام که شما باهاش حس بهتری میگیرید . دلیل نوشتن این است که شما بهتر بتوانید این رویا ها را حس کنید . نباید رویا را یک رویا بگذارید بماند . همونطور که قبل تر هم گفتم باید برنامه ای برای رسیدن به رویای خود داشته باشید و طبق آن عمل کنید .

اگر یک ماشین را نوشتید ، خودتون رو در داخل اون ماشین در حال رانندگی تصور کنید . چه چیزهایی می بینید ؟ چه حسی دارید موقع رانندگی ؟ چیا می بنیید ؟

روز دوازدهم : به دنبال راه حل باشید نه مشکل

این روز خیلی وابسته به روز یازدهم است ، من تقاضا دارم که با همه وجود این پاراگراف را مطالعه کنید .اگر واقعا به دنبال نتیجه گرفتن هستید ، اینجا نقطه ای هست که خیلی ها اشتباه می کنند ، و تمام کار رسیدن به رویاهای خود را خراب می کنند .

همیشه به دنبال راه حل باشید یعنی چی ؟ یعنی وقتی که داری خودت رو با رویات تصور می کنی ، دیگه نگو میخوام یک ماشین داشته باشم که از شر این زندگی کوفتی خلاص شم . خسته شدم از بس پیاده این ور و اون ور رفتم ، نگو میخوام ماشین داشته باشم که بکنم توی چشم این و اون . در تمامی این جملات احساس های منفی نداشتن، حسادت ، بخیل بودن نهفته است ، تنها احساس شماست که راه اصلی به سمت هدف را برای شما باز می کند.

احساس خوب یعنی در مسیر هدف بودن و احساس بد یعنی دور شدن از مسیر رسیدن به هدف .دقیقا باید این ها را ببینی و حس کنی ، وقتی آن ماشین را داری از اونجا صحبت کن ، این راه حل است ، هر صحبتی به غیر از این مشکل حساب می شود ، سراغ مشکلات نرو . همیشه در زندگی همین بوده و نتایج الانت هم گویای این موضوع است .

اگر واقعا میخواهی  مقاله قانون جذب در 21 روز برایت موثر باشد تا ادامه مسیر رسیدن به هدف هایت را برایت شفاف و روشن کند دقیقا طبق همین برنامه پیش برو .

این 21 روز مسیر اصلی قوانین کائنات را برای شما باز می کند و در ادامه زندگی با تمرین همین 21 روز یاد خواهید گرفت که چگونه فکر کردن شما را به هدف هایتان می رساند .

روز سیزدهم : به دنبال نشانه ها بگردید

وقتی شما در مسیر درستی قرار بگیرید ، هر روز برای شما نشانه ای خواهد داشت ، به عنوان مثال اگر هدف شما رسیدن به استقلال مالی باشد و شما طبق این برنامه عمل کرده باشد و ذهن خود را به درستی تربیت کرده باشید ، بعد از گذشت چند روز یهو سر و کله نشونه ها پیدا میشه .

مثلا می بینید که همه اطرافیان شما در هر جمعی که هستید از راه های رسیدن به درامد های بالا صحبت می کنند ، یا ممکن است به شما کاری پیشنهاد شود ، یا مشریانی به سمت شما روانه می شوند . حتی اگر همه این اتفاقات به ثمر ننشیند ، باز هم این را به عنوان یک نشانه در نظر بگیرید.

روز چهاردهم : به دنبال عشق باشید و به هر چیزی عشق بورزید

در امروز به همه چیز عشق بورزید ، همه چیز را تحسین کنید ، و سعی کنید از دیگران هم عشق دریافت کنید ، وقتی دریچه های ذهن شما به روی تحسین و عشق باز باشد قطعا خود شما هم عشق هستید و این عشق را دریافت می کنید .

اگر رابطه زیبایی بین دو نفر می بینید عشق بورزید ، از محل کار و زندگی خود تعریف و تمجید کنید ، از افرادی که سر راه شما قرار می گیرند تعریف کنید ، و سعی کنید به دنبال عشق در دیگران بگردید تا ارتباط های خودتان هم شامل عشق شود و در زندگی عشق واقعی را تجربه کنید .

مطالب بیشتر

علی زهدی

کارشناس نرم افزار ، برنامه نویس و سئو کار ، علاقه مند به تولید محتوا

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا