رشد و توسعه فردیقانون جذب

11 کتاب قانون جذب ساده و روان که انسان های موفق می خواند

کتاب قانون جذب ، موضوعی که بعد از آشنایی با قانون جذب هر شخصی دنبال آن می گردد. به همین خاطر در این مقاله از سایت انیشتن تصمیم گرفتیم در این باره مطلب بنویسیم تا با کتاب های خوب این حوزه آشنا شوید.

ابتدا با لیست این کتاب ها آشنا شوید و در ادامه توضیحات تکمیلی درباره هر کدام به شما داده می شود :

 • کتاب جادوی فکر بزرگ
 • کتاب راز
 • کتاب معجزه شکرگزاری
 • کتاب بخواهید تا به شما داده شود
 • کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
 • کتاب پدر پولدار و پدر بی پول
 • کتاب آرزوی تو دستور توست
 • کتاب های سارا از استرهیکس
 • کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
 • کتاب محدودیت صفر
 • کتاب حضور در صفر

این لیست کتاب قانون جذب که قراره در این مقاله باهاشون آشنا بشین . این کتاب ها رو به همین ترتیبی که قرار دادم مطالعه کنید .

میان متنی
متن

کتاب های این لیست مورد تایید استاد مطرح حوزه قانون جذب و موفقیت است.

1 . کتاب جادوی فکر بزرگ

اولین کتاب قانون جذب که شما برای آشنایی و شروع کار با قانون جذب حتما باید مورد مطالعه قرار بدین ، کتاب جادوی فکر بزرگ نوشته شوارتز است . در این کتاب ما با مفهوم بزرگ اندیشی آشنا میشیم .

اولین موضوعی که هر کسی در مواجه با جاه طلبی و رسیدن به خواسته های بزرگ تر و گرفتن نتایجی بزرگ تر از چیزهای موجودی که در زندگی دارد ، همین موضوع بزرگ فکر کردن است .

کتاب جادوی فکر بزرگ

این چالشی برای خیلی از مردم است ، خیلی ها به خود اجازه بزرگ فکر کردن رو نمیدن ، در واقع یک جور ترس و یا اسیر شدن در یک چارچوب ذهنی است . به طوری که دوست دارند معمولی باشند. اما قهرمانان ورزشی و  افرادی که  در زندگی واقعی تونستند به یک جایگاه مطلوبی برسند . همیشه بزرگ می اندیشیدند.

در این کتاب قدم به قدم این موضوعات برای ما باز میشه تا کم کم بتونیم به وسیله تمرینهایی که در کتاب اومده ، بزرگ فکر کنیم.

ابتدا در مقدمه کتاب با مثالی چند نفر از فروشندگان یک شرکت که همگی در یک شرایط یکسان از نظر موقعیت بازاریابی و تعداد مشتری هستند آشنا میشیم. یکی از فروشندگان با ساعت کاری یکسان و موقعیت منطقه بازاریابی نسبت به بقیه ، توانسته درامدی بیش از 5 برابری نسبت به بقیه را کسب کند .

مدیر عامل شرکت تنها عامل این موفقیت این فروشنده را بزرگ فکر کردن آن میداند .

اگر همیشه ترس از بزرگ فکر کردن دارید و فکر می کنید که این کار گناه محسوب می شود و آدم باید قانع باشد ، این کتاب را شدیدا به شما پیشنهاد می کنم .

2 .کتاب راز

کتاب راز یکی از معروف ترین کتاب های قانون جذب است که توسط خانوم راندا برن نوشته شده است ، البته این کتاب توسط تفکرات استرهیکس که یکی از برترین اساتید قانون جذب است ساخته شده . کتاب راز برگرفته و مکمل فیلم راز است .

فیلم راز در سال 2006 ساخته شد و در شبکه 4 تلویزیون کشور ما هم پخش شد . این فیلم اولین فیلمی بود که مردم را در یک فضای خیلی بزرگی با این قانون آشنا کرد.

کتاب راز

البته خیلی ها عقیده دارند که این فیلم سانسور شده است و بخش های از آن به دست مردم رسیده است .اما با همین وجود هم هنوز کتاب راز مورد تایید خیلی از اساتید مطرح موفقیت به حساب می آید .

در این کتاب اصول اولیه قانون جذب به صورت کامل شرح داده شده و سه عنصر اصلی استفاده از آن به وضوح بیان شده است .

در واقع طبق گفته های این کتاب و گفته های خانوم استرهیکس ، فرایند جذب سه مرحله است :

 • درخواست
 • پاسخ دادن
 • دریافت کردن

این کتاب بیشتر در مورد خواستن ، بی توجهی به موارد ناخواسته و قوت تخیل صحبت می کند و نکات مهمی رو یاد می دهد.

3 . کتاب معجزه شکرگزاری

در ادامه معرفی کتاب قانون جذب میرسیم به کتاب معجزه شکرگزاری که این کتاب هم نوشته راندابرن است و در این کتاب در 28 روز قدم به قدم شکرگزاری رو نهادینه می کنه .

در هر روز مختلف به یک قسمت از شکرگزاری می پردازه که مثلا در مورد روابط ، ثروت و … شکرگزاری کنیم .همونطور که در قرآن کریم هم آمده ، عده کمی از مردم شکرگزار هستند . و شکرگزاری راهی برای رسیدن به همه خوبی هاست .

کتاب معجزه شکرگزاری

توجه کردن به داشته ها و تشکر کردن از خداوند بزرگ برای آنها اول از همه احساس رضایت رو در ما به وجود میاره و بعدش هم طبق گفته خدای بزرگ ، هر کس شکرگزاری کند بیشتر از آن را دریافت می کند .

این کتاب رو پیشنهاد می کنم حتما مطالعه کنید و از نتایج بی نظیر آن لذت ببرید ، فقط کافی است که مطالعه را شروع کنید و موارد گفته شده را در زندگی واقعی پیاده کنید .

4. کتاب بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بعدی بخواهید تا به شما داده شود ، نوشته استر هیکس ، در این کتاب ما رو به مواردی آشنا می کنه که روح ما که از خداست همه چیز رو میدونه و مسیر اصلی رسیدن به خواسته ها رو . این کتاب با بیان خیلی ساده و روان نکات مهمی رو درباره احساس به ما آموزش می دهد.

کتاب قانون جذب بخواهید تا به شما داده شود یکی از بهترین کتاب ها در این زمینه است که واقعا با خوندن اون دریچه های جدیدی به روی ما باز میشه .

در این کتاب 22 تا تمرین بسیار کاربردی و عملی معرفی شده است که در هر شرایط و احساس بدی که داریم میتونه کمک کننده ما باشه .

مثلا یکی از معروف ترین تمرین های این کتاب تمرین بازی فراوانی است که برای جذب ثروت به زندگی بسیار کاربردی است .

پیشنهاد می کنم این کتاب رو مطالعه کنید و تمامی موارد رو عملی کنید .

همونطور که در بالا بهش اشاره کردم ، فیلم راز برگرفته از تجربیات و آموزش های استرهیکس است ولی در هیچ جای فیلم اسمی از استرهیکس برده نشده است .

5. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

یکی از فوق العاده ترین کتابهای مربوط به قانون جذب ، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته ناپلئون هیل ، که توسط ثروتمند ترین فرد زمانه خود قوانین مربوط به ثروت را یاد گرفته است .

این کتاب فوق العاده انقدر قوی هست که قطعا بعد از خواندن و به کارگیری موارد آن نتایج خوبی برای هر کسی در زندگی ظاهر می شود .

البته نسخه های موجود در بازار این کتاب توسط گروه های مخفی بارها فیلتر و سانسور شده اند . به همین خاطر نوشته های اصلی رو نمی تونید بخونید.

این کتاب به قدری قوی هست که تمامی افراد موفق و استاد موفقیت از این کتاب درس های زیادی رو یاد گرفته اند ، در واقع خیلی ها حرف های این کتاب رو در کتاب ها و دوره های خودشون شرح می دهند و تحت عنوان کتاب تازه ای به فروش رسانده اند .

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

در بخشی از کتاب اصلی به این مورد اشاره می کند که برخی از فروشندگان بیمه عمر که یکی از سخت ترین فروش ها محسوب می شود ، برخی از این اطلاعات رو یاد گرفتند و عملی کردند و بعد از گذشت چند ماه و یا سال  فروش خیلی بی نظیری و تجربه کرده اند که هر کسی رو شگفت زده کرده است .

این مقاله ادامه دارد …

مطالب بیشتر

علی زهدی

کارشناس نرم افزار ، برنامه نویس و سئو کار ، علاقه مند به تولید محتوا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا