رشد و توسعه فردیقانون جذب

قانون جذب سلامتی کامل همراه با نحوه استفاده [آپدیت 1400]

در این مقاله قصد دارم در مورد اینکه چطور با استفاده از قانون جذب سلامتی خودمون رو به دست بیاوریم و همیشه سالم باشیم صحبت کنم.

اگر می خواهید بیماری و مریضی را از خود دور کنید و از قانون جذب برای سلامتی استفاده کنید تا انتهای این مقاله را بخوانید.

قانون جذب سلامتی چیست؟

قانون جذب سلامتی دقیقا مثل جذب پول و ثروت عمل میکند، برای جذب ثروت و پول باید ارتعاش ثروت را به کائنات و جهان هستی بفرستید تا ثروت و فراوانی وارد زندگیتان شود.برای بهبود سلامتی با استفاده از قانون جذب باید ارتعاش سلامتی رو به جهان وکائنات بفرستید تا در مسیر سلامتی بگیرید.

میان متنی
متن

کائنات ارتعاشات ذهن‌تان را دریافت میکنند و با توجه به ارتعاشی که از شما دریافت کرده اند، خواسته یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان می کنند.

تاثیر قانون جذب بر سلامتی

هر اتفاقی که برایمان رخ می دهد صرف نظر از مثبت یا منفی بودن آن اتفاق، محصول انرژی های فکری خودمان است.

ذهن ما بطور پیوسته مشغول کار است و فکرهایی با انرژی های مختلف را تولید می کند. انرژی افکار ما، اتفاقات همسان با خود را به سمت‌مان می کشد.

جسم ما حاصل افکار ماست. وقتی وجودمان را با افکار منفی پر کنیم دچار احساس درد ، بیماری ، ناراحتی و غصه و رنج می شویم.

بسیاری از پزشکان به تاثیر دارونماها در شفابخشی پی برده اند. ذهن انسان می تواند اثر بسیار قدرتمندی بر روی بدن داشته باشد. در بعضی موارد ذهن است که می تواند به درمان مشکلات بدن کمک کند. ذهن و روح انسان حتی قادر است فرد را فریب دهد و او را وادار به پذیرش درمان های تقلبی که اثر درمانی واقعی را ندارند، نماید. به این اتفاق اثر دارونما می گویند.

ارتعاشات و باورهای شما در مورد بیماری ، خیلی در اتفاقاتی که در آینده برایتان رخ می دهد، حائز اهمیت است و می تواند آینده شما را تغییر دهد.

برای جذب سلامتی با استفاده از قانون جذب و قدرت ذهن، شما باید در حال فرستادن ارتعاش سلامتی به کائنات و جهان هستی باشید.

بیشتر بخوانید : قانون جذب عشق

چطوری بفهمیم در حال فرستادن چه ارتعاشی به کائنات هستیم ؟

برای اینکه بفهمید در حال فرستادن چه ارتعاشی هستید، به احساستان نگاه کنید. اگر احساس خوبی داشتید یعنی در حال فرستادن ارتعاش مثبت هستید و اگر احساس بدی داشتید یعنی در حال فرستادن ارتعاش منفی هستید و باید حالتان را خوب کنید و ارتعاش سلامتی و مثبت به کائنات و جهان هستی بفرستید.

نقش احساسات در قانون جذب سلامتی خیلی خیلی مهم است و دائما باید سعی کنید که حس و حالتان خوب باشد.

نقش احساسات در قانون جذب سلامتی:

وقتی که در طول روز حس و حال خوبی داشته باشیم و احساساتمان خوب باشد به طور ناخودآگاه در حال جذب سلامتی هستیم. همین احساسات خوب است که زندگی ما را رقم می زند و می توانیم با احساسات خوب به اهداف و خواسته های خود برسیم.

وقتی به اهداف و خواسته هایمان در طول  روز فکر می کنیم و ارتعاش آنها را به کائنات می فرستیم احساسات خوبی در ما ایجاد می شود و همین احساسات خوب بر روی سلامت جسمی ما تاثیر می گذارد.

وقتی بخاطر چیزهایی که در زندگی داریم شکرگذاری کنیم و حس و حالمان خوب شود این احساسات خوب روی سلامتی تاثیر مثبتی می گذارد و به طور ناخودآگاه از قانون جذب سلامتی به درستی استفاده می کنیم.

نقش ذهن در سلامتی:

ذهن انسان بر بدن تاثیر می گذارد و اگر رفتارهایی مثل خشم و نفرت ، ترس و انواع رفتارهای بد را دارید جسم شما هم این رفتارها را منعکس می کند و بیماری ذهن‌تان به بیماری جسمی تبدیل می شود‌ .

نقش ذهن در جذب سلامتی

همیشه تلاش کنید افکار شاد و سالمی داشته باشید و خود را سالم و سلامت تصور کنید و این را بدانید که سلامتی حالت طبیعی بدن و حق ماست.

بیماری و درد یک هشدار است که به ما می گوید از ذهن و بدن خود استفاده درست نمی کنیم ، هشدار می دهد که ارتعاشات و احساسات ما در مورد سلامتی‌مان منفی است و باید طرز تفکر و ارتعاش خود را عوض کنیم.

فرکانس سلامتی:

نعمت سلامتی یکی از بزرگترین نعمت های الهی در زندگی ماست.

فرکانس سلامتی یکی از فرکانس های مهم در زندگی ما است که باید از آن محافظت کنیم.

ما باید ورودی های ذهنمون را کنترل کنیم و نگذاریم که وجود پاک و الهی مون با اخبار بد ، بیماری و حوادث ناخوشایند آسیب ببینه.

باید تمرکزمون رو روی اون موارد مثبت که در بدنمون‌ هست بذاریم. شکرگذاری بخاطر نعمت سلامتی باعث میشه هر روز بهتر و بهتر بشه جهانمون و زندگی بهتری تجربه کنیم.

ارتعاش سلامتی

با شکرگذاری تمرکزمون رو روی بودن نعمت سلامتی میذاریم و احساسمون خوب میشه که باعث اتفاقات خوب و عالی میشه.

بخاطر سلامتی خودمون و خانوادمون هر لحظه سپاسگذار خداوند باشیم و از زندگی لذت ببریم.

استفاده از جملات تاکیدی مثبت برای جذب سلامتی و تندرستی:

جملات کلیدی برای قانون جذب سلامتی

۱) خدایا شکرت که حال من عالیه.

۲) خدایا شکرت که سالم و تندرست هستم.

۳) خدایا شکرت که سرشار از سلامتی هستم.

۴) وضعیت سلامتی من هر لحظه بهتر و بهتر می شود.

۵) خدایا شکرت که بدنم هر لحظه خودشو بازسازی میکنه.

۶) بدن من هر لحظه سالم تر می شود.

۷) حال من هر روز بهتر و بهتر می شود.

استفاده از جملات تاکیدی مثبت باعث می شود توجه تان روی سلامتی قرار بگیرد و با سلامتی هم ارتعاش شوید. قدرت کلمات بالا است . با احساس خوب جملات را تکرار کنید .

می توانید با توجه به شرایط خودتان جملات تاکیدب مثبت بسازید و آنها را در طول شبانه روز تکرار کنید.

مدیتیشن و مراقبه برای جذب سلامتی و تندرستی:

مدیتیشن و مراقبه در اصل نوعی ذهن آگاهی است یعنی در لحظه حال زندگی کردن .مراقبه کمک می کند که در همین لحظه اکنون شاد باشید.

مدیتیشن برای جذب سلامتی

مراقبه و مدیتیشن می تواند جسم و روح شما را تقویت کند و به شما آرامش بدهد و حتی دردهای شما را از بین ببرد. اگر به طور دقیق تمرینات مدیتیشن را انجام دهید می توانید هر بیماری را رفع کنید و به سلامتی دست پیدا کنید.

روانشناسان و پزشکان به فواید مدیتیشن معتقد هستند و در مورد آن صحبت می کنند.

مدیتیشن هیچ عوارض جانبی منفی ندارد و فقط می تواند انسان را به دنیای درونش هدایت کند تا به سلامتی یا هر چیزی که می خواهد دست پیدا کند.

مدیتیشن باعث بهبود تنظیم تنفس و ضربان قلب می شود. اضطراب و استرس را کاهش می دهد، جریان خون و اکسیژن به راحتی در بدن در جریان قرار می گیرد. مدیتیشن باعث سلامت ذهن و کارکرد مغز می شود.

به طور کلی مدیتیشن باعث می شود افکار شما به نوعی خاموش شود و مغز به استراحت بپردازد و توانایی برنامه ریزی دوباره را پیدا کند.

مراقبه ذهن و مدیتیشن در واقع نوعی آرامش درونی ایجاد می کند و توسط آن به سلامتی می رسیم.

مطالب بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا