رشد و توسعه فردیقانون جذب

جملات انگیزشی طلایی که روحیه تان رو عوض می کند [سال 1400]

جملات انگیزشی می تواند زندگی روزانه شما رو به کلی تغییر دهد ، اگر دنبال تغییر دادن روحیه خودتان در زندگی هستید حتما در این مقاله از سایت انیشتن تا انتها همراه ما باشید .

همه ما روزهایی در زندگی است که حسابی حالمون گرفته میشه و به قول معروف باتریمون خالی میکنه ، این اتفاقی طبیعی است که ممکن برای هر کسی پیش بیاد . در این بین گاها اتفاقی که میفته اینه که اگر ما شانس این رو داشته باشیم که با یک شخص خوب در ارتباط باشیم و آگاه به این موضوعات قانون جذب که بتونه ما رو کمک کنه.

اما برای بسیاری از افراد ممکنه این شخص وجود نداشته باشد ، یعنی اکثر مردم سراغ درد دل کردن با دوستان و نزدیکان میرن که حالشون خوب بشه اما بعضا هم احساسشون بدتر میشه .

میان متنی
متن

این جملات در کنار کتاب قانون جذب می تونه کمک شایانی به موفقیت ما و بالا بردن ارتعاش ما داشته باشد.

راه کار چیه ؟

جملات انگیزشی میتونه در این موارد راهکار اصلی برای بالا بردن روحیه و خوب کردن احساسمون بشه . چیزی که ما در طول روزهایی که حسابی باتری مون شارژ خالی کرده به دادمون برسه .

حالا در این مقاله ما سعی کردیم تمامی این جملات مربوط به موفقیت و ثروت و سلامتی رو به صورت کامل برای شما تهیه کنیم ، این جملات هم به صورت عکس نوشته و هم به صورت متن هستند ، بعد از خوندن این جملات حسابی انگیزه و روحیه بالایی برای کار و زندگی و رفتن به سمت اهدافتون پیدا خواهید کرد .

جملات انگیزشی برای رسیدن به ثروت

اگر می خواهید پول زیادی وارد زندگی تان شود ، بخشی از پول خودتان را به دیگران با احساس خوب ببخشید .

با خواندن و شنیدن این جملات ذهن خودتون رو برای ثروت برنامه ریزی می کنید ، پس سعی کنید هر روز حداقل یک بار این جملات رو با خودتون تکرار کنید و یا در سایت آن ها را بخوانید .

بین ثروتمند و پولدار بودن تفاوتی هست:
پولدارها پول زیادی دارند اما ثروتمند ها دغدغه ی پول ندارند.
_رابرت کیوساکی

هر چه بیشتر یاد بگیرید ، بیشتر به دست می آورید .

تا چیزی را در زندگی خود تغییر ندهید ، چیزی در زندگی مالی شما تغییر نخواهد کرد.

همانطور که سلامتی همیشه یک پایه و اساس برای هر کسی است یعنی ما همیشه نمیگیم که عه من امروز سالمم و چی شده که تو سالمی ، همیشه میگیم چی شده که مریض شدی . پس سلامتی پایه و اساس هر کسی هست . همونطور برای ثروت و موفقیت مالی هم همینه ما طبیعی هست که سلامتی داشته باشیم ، همونطور هم طبیعی هست که ما ثروتمند باشیم و موفقیت مالی داشته باشیم.پس جملات انگیزشی ثروت ما رو کمک میکنه که ذهنمون برنامه ریزی درستی بشه .این ها رو دست کم نگیرید.

رفتار درست با پول | جملات انگیزشی ثروت

یکی از راه های ثروتمند شدن ، بازی درست و رفتار درست کردن با پول است

افراد موفق و ثروتمند همیشه به دنبال کسب درامد بیشتری هستند ، همیشه رفتار درستی با پول دارند ، به طوری که مبلغی از پول خود را سرمایه گذاری پر ریسک می کنند مانند بازار های مالی ، مقداری از پول خود را در سرمایه گذاری های کم ریسک قرار می دهند ، مانند بانک ها ، مقداری از پول خود را برای بخشش قرار می دهند ، مقداری از پول خود را برای یادگیری سرمایه گذاری می کنند.

افراد ثروتمند همیشه در حال یادگیری هستند و هدف خود را این می دانند که تا آخر عمر در حال یادگیری باشند ، مقداری از پول و ثروت خود را هم برای هزینه های روزانه و ماهانه خود کنار می گذارند.

پس بازی درست کردن با پول از کسب پول مهمتر است ، و کسب پول از پس انداز محض هم بهتر به حساب می آید .

وقتی با استاندارد های فقیرانه زندگی میکنید به هر کسی که در مسیر زندگی شما است آسیب می زنید از جمله کسانی که دوست تان دارند.
_جردن بلفورت

افراد ثروتمند نه تنها خود از زندگی لذت می برند بلکه افرادی هم که با آنها در ارتباط هستند از موهبت هایی آنها فیض می برند. هم اینکه به آنها در راه ثروتمند شدن کمک می کنند ، و هم اینکه باعث می شوند استانداردهای خود را افزایش دهند ، و از زندگی کردن و وقت گذروندن با آن ها لذت کافی را ببرند .

اما افراد فقیر همیشه درگیر نگرانی ها و دغدغه های روزمره خود هستند ، یعنی نه می توانند به خوبی با خدای خود با کیفیت بالا ارتباط بگیرند و هم بیشتر اوقات سعی در ناامید کردن اطرافیان خودشان هستند .

پس ما با ثروتمند شدن خودمون به خیلی ها کمک می کنیم .

بدست آوردن ثروت یکی از بهترین کارهای دنیا و یک ثواب بزرگی در این دنیا و در آخرت است ، چرا که قدر همه موهبت های خدا رو بیشتر می دانیم .

خیلی ها بر این باورند که فقر مساوی با سعادت است ، اما اگر بخواهیم واقع بینانه به این موضوع نگاه کنیم هیچ سعادتی در فقر نیست ، خیلی ها فکر می کنند که اگر ثروتمند شوند خدا دیگه اونا رو دوست نخواهد داشت .اما واقعا اینطور نیست .

طبق گفته این افراد یعنی فرشته های خدا دارند به حساب بانکی افراد نگاه می کنند و مدام آنها را چک می کنند و همچین که از یک مقدار مشخص سقف حساب افراد بیشتر شد در لیست کسانی قرار می گیرند که خدا از آنها بیزار است و دیگر دوستشان ندارند .واقعا به طور عمقی به این موضوع فکر کنید ،(خنده داره).

ثروت مثل سیل وارد زندگی من می شود و من آهن ربای جذب ثروت هستم ، چون دنیا هر روز به سمت خیر و خوبی پیش می رود.

طبق آیه هایی از قرآن کریم ، و بر اساس بررسی کردن برخی از نویسندگان حوزه موفقیت (مثل استرهیکس) این جهان به سمت خیر در حرکت است و هر روز به سمت خیر پیش می رود . پس ما اگر ارتعاش منفی از خودمون ارسال نکنیم در جریان خیر و خوبی قرار می گیریم .یعنی مانند شیر آبی که اگر جلوی آن را نگیریم آب از آن جاری می شود .

ما اگر خودمون با افکارمون جلوی موفقیت رو نگیریم و درگیر جملات و افکار و ارتعاشات منفی نشیم ، به سمت خیر و خوبی و ثروت پیش می رویم.

یکی دیگه از توصیه هایی که افراد ثروتمند دارند و کارهای مهمشان به حساب می آیند این است که زندگی نامه افراد موفق رو خیلی زیر ذره بین قرار می دهند و همیشه در حال مطالعه هستند.در کنار جملات انگیزشی تاکیید ما به خواندن مرتبط کتاب های زندگی نامه هست.

رهبران همیشه در حال مطالعه هستند

کوین ترودو :

افرادی که خیلی کتاب می خوانند همیشه در جایگاه رهبری قرار می گیرند.

 

مطالب بیشتر

علی زهدی

کارشناس نرم افزار ، برنامه نویس و سئو کار ، علاقه مند به تولید محتوا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا