رشد و توسعه فردیقانون جذب

قانون ارتعاش چیست ؟ چگونه با خواسته هایمان هم فرکانس شویم؟

قانون ارتعاش می گوید که همه چیز در جهان در یک حالت حرکت ثابت است. ما از این حرکات به عنوان ارتعاش یاد می کنیم.تنها تفاوت یک جسم با جسم دیگر در میزان ارتعاش آن است. حتی اجسام جامدی مانند سیمان یا میز تحریر، با سرعت کم در حال ارتعاش هستند. از طرف دیگر بدن شما با سرعت بسیار بالایی در حال ارتعاش است.

قانون ارتعاش چیست ؟

همه چیز در جهان در حال حرکت است، اعم از جامد، مایع یا گاز. همه چیز به صورت دایره ای حرکت می کند، ارتعاش می کند و حرکت می کند. هر چیزی که وجود دارد با فرکانس ارتعاشی منحصر به فرد خود یکسان است. فرکانس به عنوان تعداد نوسانات دوره ای، ارتعاشات یا امواج در واحد زمان تعریف می شود.

هیچ چیز در جهان واقعاً یکسان نیست، زیرا هر یک الگوی ارتعاشی منحصر به فرد خود را دارند. پدیده هایی مانند نور، گرما، مغناطیس، الکتریسیته و صوت اشکال حرکت ارتعاشی هستند، درست مانند درختان، میوه ها، گل ها و حیوانات.

میان متنی
متن

هیچ چیز آرام نمی گیرد؛

همه چیز حرکت می کند؛

همه چیز می لرزد

-کیبالیون

وقتی اشیاء خیلی آهسته ارتعاش دارند، صدایی نمی شنویم. اجسام فیزیکی کمترین ارتعاش را دارند، به همین دلیل است که ما نمی توانیم هیچ صدایی را که از آنها منتشر می شود بشنویم. با افزایش ارتعاش، ما شروع به شنیدن صوت هایی با صدای پایین تر می کنیم. افزایش بیشتر ارتعاش به ما این امکان را می دهد که مانند زمانی که کلید های صعودی پیانو را می زنیم، نت های بلندتر را بشنویم. اگر ارتعاشات بیشتر شود، به فرکانس بالاتر، ممکن است نتوانیم صدا را بشنویم زیرا ممکن است از توانایی ما برای ثبت فرکانس خارج شده باشد.

در مورد توانایی ما برای دیدن رنگ نیز همینطور است. ما محدود به دیدن رنگ هایی هستیم که در طیف نور  رنگین کمان قرار دارند. اولین درک ما از رنگ قرمز تیره است. با افزایش ارتعاشات، رنگ قرمز روشن تر می شود، سپس به نارنجی و سپس به زرد، سبز آبی، نیلی و بنفش تبدیل می شود.

بنفش بیشتر به فرابنفش ارتعاش می‌کند، جایی که ما دیگر توانایی دیدن رنگ را نداریم، همانطور که نمی‌ توانیم مادون قرمز را با چشم غیرمسلح ببینیم.

افکار ما، مانند هر چیز دیگری در جهان، انرژی هستند. و بسته به ماهیت فکر در فرکانس های مختلف ارتعاش می کنند. افکار ما قدرت کیهانی هستند که در تمام فضا و زمان نفوذ می کنند. و افکار و احساسات ما ارتعاش بدن ما را کنترل می کنند.

ما این قدرت را داریم که با انتخاب و هدایت افکارمان فرکانس وجود خود را دیکته کنیم. حالات عاطفی شما ارتعاشی را که بدن شما در آن قرار دارد دیکته می کند. و تا حد زیادی این ارتعاشات نحوه تجربه زندگی را به شما دیکته می کند زیرا با هر چیزی که در فرکانس یکسان است رزونانس ایجاد می کند.

“همه چیز در زندگی ارتعاش است.” -آلبرت انیشتین

همه چیز در جهان از مولکول هایی تشکیل شده است که با سرعت های مختلف ارتعاش می کنند. این شامل درختان، بدن ها، سنگ ها، حیوانات، افکار و احساسات می شود. ارتعاشات انسان از همه چیز تشکیل شده است، از ماده فیزیکی گرفته تا نحوه ارتباط شما با افکاری که فکر می کنید. به عبارت ساده، برخی از مولکول ها سریعتر و برخی آهسته تر ارتعاش می کنند. ارتعاشات بالاتر و ارتعاشات کمتری وجود دارد.

رابطه قانون جذب و ارتعاش

رابطه قانون جذب و ارتعاش

قانون جذب بر استفاده از افکار و احساسات شما برای دیکته کردن آنچه به زندگی خود جذب می کنید متمرکز است. جاذبه نیرویی است که به طور متقابل بین ذرات ماده عمل می کند، تمایل دارد آنها را به هم نزدیک کند و در برابر جدایی آنها مقاومت می کند.

قانون جذب در چندین سال گذشته به دلیل کتاب راز توجه زیادی را به خود جلب کرده است. با این حال، شما نمی توانید این قانون را بدون درک قانون ارتعاش اعمال کنید، زیرا این دو قانون ارتباط نزدیکی با هم دارند.

می بینید که قانون ارتعاش قانون اولیه است و قانون جذب قانون ثانویه است زیرا ارتعاش عامل جذب است.

به یاد داشته باشید، همه چیز در جهان در حال ارتعاش است. افکار شما که در فرکانس خاصی در حال ارتعاش هستند منجر به احساسات شما می شود و ترکیب این دو است که ارتعاش بدن شما را دیکته می کند. و احساسات شما، که ارتعاش بدن شما را دیکته می کند، افراد و چیزهایی را به سمت شما جذب می کند که با ارتعاشتان مطابقت دارند.

در حالی که این درست است که بگوییم افکار شما به ماده تبدیل می شوند، دقیق تر است که بگوییم ارتعاش شما به ماده تبدیل می شود زیرا در نهایت، این ارتعاش شما است که به شما دیکته می کند که چه چیزی را به زندگی خود می کشانید.

قانون جذب با کلیت ارتعاشی که ما ارسال می کنیم کار می کند، نه صرفاً با آنچه می گوییم می خواهیم.

وقتشه که بخونی : قانون جذب چیست؟

چگونه از قانون ارتعاش برای آشکار کردن آنچه می خواهید استفاده کنید

درک قانون ارتعاش و قانون جذب به شما کمک می کند تا زندگی ای را که می خواهید سریعتر و با تلاش بسیار کمتر بدست آورید.

قانون ارتعاش همیشه به دنبال تطبیق افراد، چیزها و تجربیاتی است که با ارتعاش شما مطابقت دارند.

وقتی احساس شکرگزاری می کنید و آن احساس را حفظ می کنید، ارتعاش خود را افزایش می دهید و بیشتر جذب می کنید تا برای آن شکرگزار باشید. قانون جذب فقط می تواند چیزی را برای شما به ارمغان بیاورد که شما با آن مطابقت دارید.

اگر احساس اضطراب می کنید و با ترس، ناامیدی و خشم زیادی زندگی می کنید، ارتعاش شما با آرامش و شادی همخوانی ندارد. قوانین دقیق هستند وقتی در ترس و اضطراب زندگی می کنید نمی توانید شادی را جذب کنید.

خبر عالی این است که می توانید با انتخاب آگاهانه افکار خود انتخاب کنید که در چه ارتعاشی می خواهید زندگی کنید. اکثر مردم افکار خود را انتخاب نمی کنند. در عوض، آنها اجازه می دهند که شرایط فعلی آنها به آنها دیکته کند که در مورد چه فکر می کنند. در نتیجه، آنها به آن شرایط محدود می‌مانند زیرا در فرکانس یکسانی هستند.

با انتخاب عمدی ارتعاش خود، می توانید از قانون برای مطابقت با هر چیزی که می خواهید استفاده کنید.

از آنجایی که همه چیز انرژی است، می توانیم با آن انرژی تطبیق دهیم تا آن را آشکار کنیم. ما می توانیم با انرژی فراوانی، موفقیت یا عشق هماهنگ شویم، اما باید این کار را انتخاب کنیم.

با شناسایی انرژی و احساسی که می خواهید شروع کنید. سپس، با استفاده از تجسم، کارت هدف، جملات تاکیدی یا هر چیزی که برای شما مفید است، “عاشق” آن ایده شوید.

وقتی عاشق چیزی هستید، با آن همخوانی دارید. افکار، احساسات و اعمال شما در یک راستا قرار دارند، به این معنی که همه آنها در یک فرکانس عمل می کنند. در ایجاد آن تصویر و احساس در درون خود، قانون ارتعاش و قانون جذب را عمداً فرا می‌ خوانید.

من می خواهم به شما پیشنهاد کنم که این مقاله را با دقت مطالعه کنید و تمام تلاش خود را بکنید تا بفهمید که هر چیزی را که در ارتعاش هماهنگ با آن هستید جذب خواهید کرد. شما چیزی را که می خواهید جذب نمی کنید. شما کسی که هستید را جذب می کنید ارتعاش خود را تغییر دهید، و می توانید کل تجربه خود را از جهان تغییر دهید.

تاثیر امواج و ارتعاشات ذهنی

تا به حال متوجه شده اید که گاهی آن چه را بدان نیاز دارید ناگهان از جایی که انتظارش را ندارید سر می رسد مانند تلفنی نامنتظره ، یا یک دفعه اتفاقی کسی را در خیابان می بینید که در فکرش بوده اید؟

آیا تا به حال در مورد افرادی شنیده اید که به طور مکرر درگیر مناسباتی بد می شوند و همیشه هم گله دارند که دائم همین نوع مناسبات نصیبشان می شود؟

باید بدانیم که قانون جذب برای این دسته از افراد هم کار می کند، در واقع برای همه کار می کند، ما در زندگی همان چیزهایی را به سوی خود جذب می کنیم که انرژی و حواس و توجه مان را به آن ها معطوف می کنیم ،چه آن را بخواهیم چه نخواهیم .

هر انسانی امواج خوب یا بد دارد در واقع ما دائم در حال ارتعاش هستیم اگر شما ذوق زده ، خرسند، قدردان، شاکر یا مفتخر باشید، از خود امواج مثبت سمت کائنات می فرستید و اگر عصبانی ، غمگین ، ناامید و شرخورده باشید و احساس بیهودگی و بد بیاری و حسرت و حسادت یا شکست خوردگی کنید، امواج منفی از خود ساطع می کنید، پس بسیار مهم است که با ارتعاشات خود در تماس و از احساسات خود آگاه باشید چون آن چه را از خودتان ساطع می کنید قانون جذب بیشتر از همان را به شما برمی گرداند.

وقتی در بالاترین سطح در حال ارتعاش هستید، احساس سبک‌ تر، شادی و آرامش می‌کنید، در حالی که ارتعاشات پایین‌ تر احساس تاریکی و سردرگمی می‌کنید.

راه های افزایش ارتعاش

راه های افزایش ارتعاش

1. سپاسگزاری

قدردانی یکی از سریع ترین راه ها برای تقویت ارتعاش است. همین حالا آن را امتحان کنید – خواندن را متوقف کنید و به اطراف اتاق نگاه کنید. توجه خود را به آنچه در این لحظه سپاسگزار هستید معطوف کنید (همیشه چیزی وجود دارد).

آنتونی رابینز می گوید: “شما نمی توانید ترس یا خشم را در عین حال با احساس قدردانی همزمان احساس کنید.” بنابراین، زمانی که احساس می‌کنید احساسات کم انرژی را تجربه می‌کنید، ببینید آیا می‌توانید توجه خود را به قدردانی معطوف کنید.

قدردانی را به یک عادت تبدیل کنید، و با شروع به تجربه آگاهی معنوی و قدردانی نسبت به چیزهای کوچک، نگرش شما به زندگی تغییر خواهد کرد.

2. عشق

کسی را به یاد بیاورید که دوست داشتنش آسان است و آن شخص را در قلب خود نگه دارید. او را مجسم کنید که در مقابل شما نشسته است و به احساس خود توجه کنید.

احساس انبساط، سبکی و شادی وجود شما را فرا خواهد گرفت و همان جا همان تغییری است که به دنبال آن هستید.

عشق یکی از بالاترین حالت های ارتعاشی وجود است (چهارمین سطح بالاتر در مقیاس آگاهی هاوکینز) و این قدرت را دارد که شما را حتی از عمیق ترین گودال ها بیرون بکشد. قلب خود را با عشق هماهنگ کنید و انرژی شما شروع به افزایش خواهد کرد.

3. سخاوت

هر زمان که با هر چیزی (عشق، توجه، پول) خسیس یا حریص می شوید، ارتعاش شما را کاهش می دهد و احساس بدی به شما دست می دهد. در واقع، هر زمان که شادی خود را به چیزی خارج از خود متصل می کنید، احساسی برعکس آنچه می خواهید داشته باشید به شما دست می دهد. پادزهر سخاوتمندی است.

هر چه بیشتر در زندگی خود می خواهید، آن را به شخص یا چیز دیگری ارائه دهید. احساس فقر می کنید؟ کمی پول به امور خیریه بدهید. احساس تنهایی؟ برای لبخند زدن یک غریبه تلاش کنید. وقت کافی ندارید؟ وقت خود را به یک هدف خوب اختصاص دهید.

4. مدیتیشن و تنفس

تحقیقات دکتر هاوکینز مبتنی بر این ایده بود که هر چه چیزی “واقعی” تر باشد، سطح هوشیاری (یا ارتعاش) آن بالاتر است. بنابراین، هنگامی که خود را برای حضور در لحظه ای که در آن هستید آموزش می دهید، هماهنگ تر با حقیقت طنین انداز می شوید.

گذشته و آینده فقط در ذهن شماست. تنها حقیقت اکنون است مدیتیشن و تنفس آگاهانه همچنین سیستم عصبی شما را آرام می کند، خلق و خوی شما را بهبود می بخشد و احساس آرامش بیشتری را به ارمغان می آورد، همه ویژگی های پر جنب و جوشی که برای وضعیت وجودی شما مفید است.

این تمرین معنوی به افزایش سریع سطح ارتعاش کمک می کند تا بتوانید بدون تأخیر از این مزایا بهره مند شوید.

5.مثبت بیندیشید

به آنچه فکر می کنید، تبدیل می شوید و هر فکری که فکر می کنید آینده شما را می سازد. اگر افکاری که فکر می کنید بدبینانه، مضطرب یا به هر طریقی منفی هستند، به احتمال زیاد آنچه را که به دنبالش هستید خواهید یافت.

همانطور که قدردانی چیزهای بیشتری را وارد زندگی شما می کند، بی صبری، حسادت و بی لیاقتی نیز همینطور است. این انرژی منفی می تواند احساس سنگینی در شما ایجاد کند. در مورد افکاری که به آنها توجه می کنید کوشا باشید، زیرا فقط 17 ثانیه طول می کشد تا یک فکر ،فکر دیگری را جذب کند و قانون جذب را فعال کند. انرژی منفی را از خود دور کنید و افکار مثبت را انتخاب کنید، زیرا آنها کلید تغییرات مثبت هستند.

این مقاله ادامه دارد…

مطالب بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا