رشد و توسعه فردیقانون جذب

رسیدن به آرزوها با نوشتن آنها ⚡️ معجزه نوشتن

یکی از راه های رسیدن به اهداف و خواسته ها، نوشتن و مکتوب کردن آنها است. در این مقاله قصد دارم به شما آموزش دهم که چطور می توانید از طریق نوشتن به خواسته هایتان برسید.مقاله را تا انتها با دقت بخوانید.

شاید باور این مسئله برایتان سخت باشد اما اگر شروع به نوشتن خواسته های خود بکنید سرعت رسیدن به رویاهایتان را چند برابر کرده اید.

با نوشتن اهداف و خواسته ها ، به کائنات به طور دقیق می گویید که چه چیزی را می خواهید و آنها شروع به برآورده کردن می کنند.

میان متنی
متن

طبق تحقیقات انجام شده در مورد تاثیر نوشتن اهداف، افرادی که هدف های خود را می نویسند نسبت به افرادی که در نوشتن تنبلی می کنند، موفقیت بیشتری کسب می کنند.

نوشتن معجزه می کند، در نوشتن قدرت خاصی نهفته است که به واسطه ی آن می توانید سرعت دستیابی به رویاها و خواسته هایتان را بیشتر کنید.

چرا باید خواسته ها و اهدافمان را بنویسیم؟

نوشتن خواسته ها و اهداف باعث می شود که راه رسیدن به آنها را پیدا کنید. همچنین نوشتن خواسته ها و اهداف باعث می شود که شما آنها را تجسم کنید ، و باعث فرستادن ارتعاش خواسته ها و اهدافتان می شوید. وقتی ارتعاش آن را به جهان هستی و کائنات ارسال کنید ،کائنات راه رسیدن به اهدافتان را به ساده ترین شکل ممکن پیش روی شما قرار می دهند.

هنگامی که شما خواسته ها و اهدافتان را می نویسید یک تعهد جهت رسیدن به خواسته هایتان در شما ایجاد می شود و شما تلاش برای رسیدن به آنها می کنید.

اهداف خود را روی کاغذ بنویسید.

نوشتن اهداف روی کاغذ به این دلیل است که شما به شکل بصری اهداف خود را ببینید و آنها را یادآوری و مرور کنید. وقتی که اهدافتان را روی کاغذ بنویسید احتمال اینکه انگیزه بیشتری برای رسیدن به نتیجه داشته باشید، بیشتر می شود.

این کار را شروع کنید و زندگیتان را تغییر دهید.

زمانی که به رسیدن به اهدافتان متعهد شوید ، زندگیتان دچار تغییرات زیادی می شود. بیشتر افراد در طول روز تمرکز کافی ندارند ولی افرادی که اهدافشان را می نویسند با تمرکز و برنامه ریزی پیش می روند.

چگونه اهداف و خواسته های خود را بنویسیم؟

برای رسیدن به خواسته ها و ارزوها از طریق نوشتن یک سری قوانین و اصول هست که باید رعایت بشه .در این مطلب ، اصول را برای شما توضیح می دهم.

نوشتن اهداف

اولین قدم در موقع نوشتن اهداف و‌ خواسته ها احساس است. در هنگام نوشتن حستان را خوب کنید و خوب نگه دارید. سعی کنید اهداف خود را در زندگی حس کنید تا احساستان خوب شود.

دومین قدم برای رسیدن به اهداف و خواسته ها این است که شما هنگام نوشتن مطمعن باشید که  میرسید .هنگامی که اهداف و خواسته های خود را می نویسید سعی کنید آنها را با جزئیات کامل بنویسید و مطمعن باشید که به آنها می رسید. این اطمینان به رسیدن خواسته ها باعث می شود کائنات جواب ارتعاشتان را بدهند.

یکی از راه های درخواست از کائنات نوشتن خواسته ها می باشد.

همیشه مثبت فکر کنید و مثبت بنویسید

ذهن ناخودآگاه خوب و بد را از هم تشخیص نمی دهد و قضاوت هم نمی کند، عملکرد آن فقط اجرا کردن دستور العمل ها و برنامه هایش است . ذهن ناخودآگاه ابزار خیلی قدرتمند و کارآمد است. هر چقدر دستور العمل های شما مثبت تر باشد نتیجه مثبت تری دریافت خواهید کرد.

رازهای نوشتن خواسته ها و اهداف:

خواسته های خود را حتما حتما مکتوب کنید، زیرا قدرتی که در نوشتن هست، در گفتن نیست. قدرت نوشتن ۷۰ برابر قدرت کلامه.

خواسته هایتان را حتما در یک دفتر زیبا و گران قیمت بنویسید، تمیز و مرتب .

نوشته هایتان را راحت و به زبان ساده خودتان بنویسید، نیازی نیست خیلی رسمی و کتابی باشد.

هرگز موقع نوشتن خواسته هایتان ، راهش را تعیین نکنید و دست خدا را باز بگذارید، وظیفه شما فقط درخواست کردن است و شما با ذهن محدودتان‌ خیلی از راه های معجزه آسای خداوند را نمی دانید، پس بدون فکر کردن‌ به راهش ، هر چی که میخواهید را بنویسید و در خواست کنید.

نوشته های خود را با شکرگذاری همراه کنید. یعنی پیشاپیش بابت برآورده شدن اون خواسته از خداوند تشکر کنید. اینطوری شما به کائنات این پیام را ارسال می کنید که به خدا کاملا اعتماد دارید و ایمان دارید که به خواسته هایتان می رسید.

موقع نوشتن خواسته هایتان ، حتما از عبارت «یا بهترش» استفاده کنید. مثلا :

خدایا شکرت که دارم ۱۰ میلیون تومان یا بیشتر رو وارد زندگیم می کنم.

خدایا ممنونم که اون بنز مشکی یا بهترش رو بهم هدیه میدی.

از اینکه خواسته هاتون رو تغییر بدهید ، نترسید . این کاملا طبیعیه که امروز خواسته ای رو بنویسید اما مثلا یک هفته بعد حس کنید چیز دیگه ای رو میخواهید . پس با خیال راحت می توانید نوشته هاتون رو تغییر بدهید .

جمع بندی؛چطور بنویسیم تا اتفاق بیوفته؟

اولین باری که در خواست می کنید جزئیات خواسته تون نوشته بشه. به شکل شکرگذاری نوشته بشه مثلا خدایاشکرت که به فلان هدف رسیدم .به زمان حال نوشته بشه بهتره،با احساس خوب بنویسید و هر روز این نوشتن رو تکرار کنید.

مطالب بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا